2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1946479 بازدید | 85869 پست
با اجازه شما من هم همراهی تون کنم من هلنا ام ۲ ساله ازدواج کردم اوایل که هیچی،ولی الان بهتر شدم و ...

خوش اومدی هلنا خانم

چرا تاپیکت رو بروزرسانی نمیکنی؟!!!

این نیز بگذرد...                                                       
بسرت بزرك بشه اين رفتارشوادامه ميده 😅😅منم بجه بودم نميذاشتم مامانم بخوابه ميكفتم وقتي من خوابم نمي ...

ای مردم آزاررررر

خدا رو شکر دختر من نیستی!!!!من خیلی رو آرامش ِ خواب حساسم.

الان پسرا جفتشون کاملا رعایت میکنن.

این نیز بگذرد...                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم، شکر بد نیستم، دلم میخواد استراحت کنم ولی تا دراز میکشم پسرم یا صدام میکنه یا میاد میگه مامان ...

دقققیق حالتامیفهمم ماهگل جان بچهای منم میگن چشات بایدبازباشه بیشترهم روزاشبازیادکارم ندارن 

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
2731
سلااااام خانومای باانگیزه 😍😍😍😍😍 منم اولین گزارشم رو بذارم ☺️☺️☺️ صبح دیر بیدار شدم متاسفانه ش ...

عزیزم در مورد کیک میتونی بدون شیر وتخم مرغ هم درست کنی من وقتی خونه نداشته باشم و پسرم هوس کنه با آب یا آبمیوه درست میکنم براش خوشمزه هم میشه 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
سلام منم میخوام کارهام روی برنامه باشه.  افسردگی شدید دارم دو هفته است تصمیم گرفتم خودم به زند ...

خوش اومدی عزیزم 

از واژه های من فی در مورد خودت استفاده نکن 

انرژی نا خوب را از خودت و خونت دور کن 

ببخشید یه سوال استارتر این تاپیک دیگه خودشون چیزی نمینویسن؟اخه دیدم از سال ۹۶ دیگه تاپیک نزاشتن  ...

بعضی وقتا میاد و به تاپیک سر میزنه چند روزی هم هست اما سرشون خیلی شلوغه ☺️

خانوم سحرخیز جان دلتنگ گزارشاتت هستم انگارنیستین بیا عزیزم زود دلتنگتم

ممنون که یادم بودی n8عزیزم منم درگیربچها هستم مشغول اموزشهای پسرم ازاون طرف دخترکوچولوخیلی بهانه میگیره وقتی میبینه به پسرم توجه میکنم هرچقدرم بخودش توجه میکنم انگارنمیبینه صبح زودبیدارمیشه وبهانه هاش شروع میشه مثلادیروزدست پسرم ی کوچولوبریدمیگم اخ نازش کردم وبوسیدمش دخترم گریه میکنه دستم دستم!یجورایی حسودهمن انگارالان اومدم خوندم امابازم چن صفحه مونده بعدمیام میخونمتون چشم گزارشم میدم به زودی

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
2740

♥️#خدا_جان

گَر مَرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عُقبی

چون تو دارم همه دارم دِگَرَم‌ هیچ نباید

🍂#سعدی

سلام دخترای گل

صبحتون بخیر و پرانرژی انشالله 

امروز صبح متأسفانه واسه نماز خواب موندم و ساعت 6:30دیدم آفتاب دراومده منم تنبلی کردم دوباره خوابیدم و ساعت 7:30بیدار شدم و نماز قضا خوندم 

پسرم ساعت 4بیدار شد و صدام زد آب خواست دادم خورد و دوباره کنارش بودم تا خوابید (تازه اتاقش رو سوا کردیم) 

تازه داشت چشمم گرم میشد دوباره صدام زد و با ناراحتی خواست که فقط همین یه شب رو پیشم بخوابه 

خلاصه رختخواب آوردم و تا بخوابیم کلی خوابم خراب شد 😏

در نتیجه صبح خواب موندم اخه من ساعت کوک نمیکنم هيچوقت 

از دیروز بگم براتون که دوست همسرم جایی گیر کردن و نرسیدن که بیان اش ببرن جابه جا کردم گذاشتم یخچال امروز بیاد بگیره 

گاز رو حسابی برق انداختم و چدن ها رو شب تا صبح گذاشتم تو ابداغ. و سیف امیدوارم داغون نشده باشه تا حالا به این تایم زیاد نذاشته بودم

صبحم بعد از بیداری شکرگذاری کردم نماز قضا خوندم و ذکر گفتم 

قرصم رو خوردم و اینجا گزارشات رو خوندم و اینکه الان یه ابلیمو عسل میخوام بخورم و فعلا منتظر که پدر و پسر بیدار شن بعد از صبحانه چدن ها رو بشورم که بتونم یه نوشیدنی گرم بخورم😋

آخرین روز مهر ماهتون پراز مهربونی و لطف خدا 😍😍😍

مجدد میام 😉

گزارش امروزم : صبح ۷ونیم بیدار شدم یکم نت گردی کردم صبحانه رو ۸و نیم خوردیم و جمع کردم صبح زود قرمه ...

خداروشکر بابت چشم دخترتون

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
ممنون که یادم بودی n8عزیزم منم درگیربچها هستم مشغول اموزشهای پسرم ازاون طرف دخترکوچولوخیلی بهانه میگ ...

مریم جون محبت کردن به دخترت رو تایم بذار براش یعنی مثلا یه ربع یا نیم ساعت زمان بذار فارق از پسرت به دخترت محبت کن نوازشش کن موهاشو شونه کن و مرتب کن و زبونی بهش محبت کن 

اصلا مستقیم بگو مثلا الان دیگه نوبت.... خانم شده و وقتت رو کامل بهش بده که سیراب شه 

ولی از اون طرف هم حواست باشه وقتی حسادت میکنه بهش باج ندی چون یاد میگیره کاراش رو اونطوری پیش ببره 

سلام سلااااااللمممممم😻💐 نا دخترم خوابیده زود تایپ کنم و برم  صبح بیدار شدم قورمه سبزی بار گ ...

ملکه جون الهی دخترت خوب خوب باشه 

واکسنش مبارکه

به وجود خانمی مثل شما و امثال شما افتخار میکنم تو این جامعه. موفق باشید عزیزم

عزیزمممممممممممممی ممنونم ، به وجود همه ی خانومای این تاپیک باید افتخار کرد ، هر کدوم گنجینه ای هستین از تجربه و زیبایی و انگیزه ...

هركاري كردم نتونستم عكس بفرستم واينكه حسش نيس مث هرشب كزارش بدم با حوصله بنويسم:ساعت بيداري٧  ...

بهتر باشی دیانا 

چقد بی حوصله !

2706