2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1942354 بازدید | 85725 پست
😅😂😂  فدای تو عزیزم !!  آره همون  همراهه !!!  😅 شما چرا نمیای تو وات ؟؟  ...

عزیزم عزیزم همتون که رفتین تو وات 😤

دیگه شهرزادو از ما نگیرین😒

😂😂😂

ولی نه امروز شکر خدا بچه ها فعالتر بودن 

چند روز پیش که خیلی خلوت بود اینجا

شبتون بخیر

شهرزاد جون خدا بچه های قشنگتو حفظ کنه😘😘

مهتاب جون امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتو بدست بیاری😍

رومینا جون چه حرفای قشنگی میزنی♥️

جودی ممنونم از مطالب عالی که میزاری🌹

ونوس آخه دختر چقد باقالی میخری تو😋

خب برم سراغ گزارش

دیشب یه سره تا سحر بیدار بودم و ذکر و دعا و قرآن خوندم و واسه دوستاز خوبمم دعا کردم

سحری خوردم و همسرم اومدن و من نصفه شبی با ماشین رفتم دنبالشون

اومدیم و خوابیدیم تا ۹و نیم بعد رفتم مدرسه تا ۱۲ برگشتم

استراحت و نماز

بعدم جز قرآنمو خوندم 

با همسرم بخاریا رو جمع کردیم

مبلا رو جا به جا کردیم یه مقدار دکور خونه رو تغییر دادیم

جارو کشیدم و رفتم سراغ افطاری و شام

قورمه سبزی بار گذاشتم 

یه عالمه ظرف شستم 

ذکر گفتم و دعا خوندم

همسرم کولر آبی رو رو سرویس کرد و شست و آماده کرد که انشالله دوباره رفتن سرکار واسه ما آماده باشه

حیاط و پارکینگ رو حسابی شست و مرتب کرد

منم یه مقداری سردرد داشتم چون سحری چن لقمه بیشتر نخورده بودم یه مقدار قندم پایین بود

اذان دادن و نماز و افطار و ظرف شستم

و چای آوردم و هندونه قاچ کردم

ظرفارو  شستم و مسواک و کرم و لالا

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شبتون بخیر 

من گوشی خودم خرابه با گوشی اقای همسر اومدم.

ساعت ۸ بیدار شدم صبحانه بچه هارو دادم

یکی یکی اتاق ها و پذیرایی و اشپزخونه رو مرتب کردم و گردگیری کردم و جارو اساسی کشیدم میان وعده و نااهار بچه هارو دادم 

کارام که تموم شد بچه هارو یکی یکی حموم کردم ‌

بعدش بدن خودمم  شستم ولباس مرتب و سرمه و رژ زدم 

دخترمو خوابوندم خودمم دراز کشیدم .همسرم اومد 

باهم کمی پشت بام رو تمیز کردیم 

و حاضر شدیم رفتیم خونه داییم .

گزارشم خیلی طولانی میشد میخواستم ریز به ریز بنویسم شرمنده دیگه توان نداشتم .

دوستتون دارم شب خوش ‌.

2731

من چند ماهه روغن بنفشه گرفتم اینقد تنبلم حوصلم نمیشه بچکونم تو نافم 😁 

متن مفید و عالی جودی جان باعث شد همین الان برم چربو چیلی زاسیون 😂 رومینا جون کمال هم نشین در من اثر کرد 

کلمات جدید تراوش می کنه

عزیزم یه سوال. ببین شما گفتی پوستت خشکه. ایا این خشکی باعث تیره تر شدن پوستت شده? و اینکه ببخشید پوس ...

مطمئنی با منی ونوس جون ؟؟  آره خشکی پوستم خیلی شدیده عزیزم  تیره تر شدن فقط همون نواحی قوزکا و اینا 

نه  تا اون حد زبر نیست عزیزم 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

دخترااا   پسرم گوشیمو  شسته برام   اصن روشن نمیشه !! 

الان با گوشی همسر اومدم اینجا 

برم بزارمش تو نمک خدا کنه خیلی خراب نشده باشه 

تا چند مین پیش اومدم  یه سر به وات بزنما  یکم خوندمتون  و دیدم همه رفتید  گفتم صبح جواب پی ام هاتونو بدم 🥰🤒

که لباسشوییم خاموش شد 

رفتم تو حیاط لباس پهن کنم اومدم دیدم گوشی نازنینمو انداخته تو پارچ آب داره ، همش میزنه 🤒😐😐

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2740
ان شاالله سلامتیت هر چه زودتر برگرده. دکترای شیمیایی معمولا مسکن موقت میدن هیچوقت بیماریها رو در وا ...

ملودی جانم من همه نوع دکتری رفتم از پزشکی مدرن تا طب سنتی و حجامت و چله سیب و انار گرفتن و....  هیچکدوم کاری برام نکرد در واقع

آزمایش دادم ویتامین های بدنم کم نبود فقط ی کوچولو ویتامین Dک قرص خوردم و تیروئید هم لب مرز بود ک دکتر گفت اصلا قرص لازم نیست فقط زمان بارداریت باید چک بشه و قرص اگه لازم بود بخوری

معمولا طی روز میوه میخورم حتما

اب انگورم اتفاقا دارم اما نمیخورم چون میترسم چاق بشم خیلی خیلی کم پیش میاد برم سراغش

سبزی سعی میکنم بخورم

عصبانی اره میشم ولی بروز نمیدم اصولا بیشتر غصه میخورم از درون

متاسفانه افکارم خیلی نامنظم و تمرکزم نسبت ب گذشته خیلی کم شده و صدای ذهنی هم خیلی وقته نمیشنوم و گم شده بین افکارم

خودم بآ ی سری اطلاعات ب این نتیجه رسیدم طبعم سرد و خشک

انگاری آبی ک میخورم بدنم جذب نمیکنه پوستم حالش خوب نیست

خیلی دکتر رفتم باور کن دیگه خسته شدم از دکتر فقط طب اسلامی امتحان نکردم ک اونم خیلی امیدوارم نیستم ک بتونم شخص ماهری پیدا کنم

در هرصورت ازت ممنونم ملودی جان

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ملودی جانم من همه نوع دکتری رفتم از پزشکی مدرن تا طب سنتی و حجامت و چله سیب و انار گرفتن و....   ...

مهتاب جان فکرم رو خیلی مشغول کردی.

اگر قم زندگی میکردی ادرس ی عطاری بهت میدادم که بری هم دارو خوراکی میده هم داروی معنوی. ی پیرمرد پاک نهاد و زاهدی هستن .مشاوره و استخاره هم میدن.عارفی هستن که با ی نگاه درون رو میبینن. (البته این ی تیکه که سرشون رو گفتم شاید راصی نباشن)ولی دیگه مجبور شدم بگم

اگه نیاز دونستی درخواست دوستی بده بهم.

از سرتاسر ایران مریض میبنن.از این عطاریا هم نیست که همه جا الان مدشده  دکون زدن.

تشخیص طبع هم واقعا کار هر کسی نیست طب سنتی شهرما کلا قبل پزشک عمومی هم بوده.بعد سنتی خونده و معروفم شده باز .۵۰ درصد اشتباه متوجه میشه .من چون حجامتش رو قبول دارم فقط. میرم پیشش.

طبعم رو برعکس گفته بود حالم بدتر شد

ولی رفتم قم فهمیدم که دنیا دست کی هست

حالا فکراتو بکن.درخواست بده بهم

میتونی تلفنی هم صحبت کنی باهاشون

مهتاب جان فکرم رو خیلی مشغول کردی. اگر قم زندگی میکردی ادرس ی عطاری بهت میدادم که بری هم دارو خوراک ...

ملودی جانم بی زحمت درخواست میدم قبول کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام دوستان گل دیروزجواب پستاتونتتایپیدم یدفعه پاک شدورفت ودخترمم گف کلاسم شروع میش الان میزارم براتون ملودی جان شهرزادجان ارتینجون وکسانی ک درباره نان پختن پرسیدیدمن فروتوسترندارم امافکرکنم بشه مهم اینه ک خمیرب عمل بیادوگرنه حرارت فک نکنم زیادمهم باشه من دوروزدیگ خمیردارم براتون واضحترتوضیح میدم /ملودی جان نتونستم اسمماعوض کنم اسم واقعیم مریمه عزیزم /جودی جون اگ برنامه عبادی نوشتی برامون بزارمن خیلی کمکارشدم همش خودماسرزنش میکنم مشکل مورامنم دارم اینقدغرمیزنم وچندشم میشه فایده نداره حل نمیشه/بانوجان برازبون پسرت بهش تخم کبوتروبلدرچین بده وغذای سردبهش نده غذای گرم بده بهش حل میش/کوثری مهربان چقدخوشحال شدم دل ب دل راه داره دیدم زیادی دوستت دارم وازپستات کیف میکنم خانم معلم مهربان وپرگذشت/پارادیس جون شماچطوری اگ باپودرسنجدمشکلی نداری روزی یک قاشق بریزداخل شیریاحتی ماست بخوراستخون مچ حساسه اگ خوب جوش نخوره بعدبایک سرماهمش دردداره تخمه افتابگردان هم خوبه براجوش دادن استخوان همچنین کره وتخمرغ محلی/من برم اگ مشکلی پیش نیادبازگزارش دیروزابزارم

اگه سخت نیست بپرس    

نمیدونم سخته یانه

اگر سخت بود ببخشید

اگر کسی مهریه اش چند کیلو طلا قرار بده و در مقابل مخالفت خانواده داماد بگه خب من اینو 90سالگی میگیرم و قید کنه این حرفو تو عقد نامه 

باتوجه ب اینکه عقد 🔴عندالمطالبه🔴 ست میتونه قبل از90سالگی از داماد بگیرش یان ؟؟آیا اینکه قید شده 90 سالگی میگیره معتبره یان؟؟ میشه قبل از 90 سالگی بگی عندالمطالبه ست و من مهریه ام میخوام

؟؟؟ 

دیروزاول صبحانه دوتاکوچولورادادم بعدب مرغام رسیدم پتوهاراجمع وجورکردم بچها ماست خواستن بهشون ماست ودارچین دادم حال واتاقاراجمع وجورکردم دیگ ازحال میرفتم بیحال وبی رمق شدم بچهارفتن توحیاط بازی اومدن پسرم گوجه کبابی خواست (پدرم ب علت مشکل یبوست چندروزیباردرست میکنه براخودش پسرمم یادگرفته اگرم من حالشانداشته باشم یه سیخ برمیداره باچن تاگوجه خودش درست میکنه بعدم جالب تقسیم میکنه ب همه هم میده)دیگ درتیدم براش پوستشاگرفتم دادم بشون دمی گوجه درست کردم چن تابادمجون داشتم پلاسیده میشدگوجه بادمجون کردم دیگ افتادم ک بخابم یدفعه همسرم زنگ زدداره میاددویدم جنگی اشپزخونه راتمیزکردم گازپاک کردم بقول شماهایه کوه ظرف شستم دخترمم همجاراجاروبرقی کشیدهمسرم اومدن غذاشاخورددیگ هندونه قاچ کردم خوردن رفتم کهنه های اسماراشستم (اموزش دستشویی راشروع کردم)هویج شستم ریختم اب اب هویج گرفتم بچهاتخمرغ خواستن ابپزکردم براشون داداشم زنگزدمیریم کوه میای اویشن بکنی (اویشن خوراکمه)بااینک بیحال وولوافتاده بودم دویدم دختراموندن باپسرم وداداش ومادرم رفتیم اویشن چای کوهی چیدیم اومدم اشپزخونه ترکیده بوددخترم هوس کیک کرده بودهمجارابهم ریخته بودافتادم جلوتیوی زندگی پس اززندگی دیدم روزه بازکردیم نمازخوندیم دیگه جون گرفتم رفتم اشپزخونه راتمیزکردم کیک خوردیم زیارت عاشوراخوندم مسواک زدم دیگ خوابیدم

من بااجازه جودی جون وملودی جون چن تانکته ب مهتاب جون بگم چون مشکل خارش بدن وطبع خشک وسوداوی رامنم دارم امانه ب این شدت ببین دوست خوبم خوردن زیادگوشت ماکارونی شکلاتهاکلمهابیش ازاندازه خوردن ویکنواخت خوردن باعث ایجادورسوب اسیددربدن درنتیجه باعث ارتروزمشکلات مفاصل مشکلات پوست خارشهاپوسته پوسته شدن وقرمزی پوست میشه برای زدودن اسیدازبدن جوانه گندم بخورجعفری بهترین رباینده ٬قارچ٬زیتون ولبووپیازوگزنه سیب زمینی والو میوه وسبزی زرده تخمرغ وکشمش۳باردرهفته بخوردرکل ب بدنت کلسیم پتاس اهن وسدیم برسون هرصبح ناشتادولیوان اب گرم بخورتاسموم بدنت دفع بشه حتماهرصبح یک قاشق خاکشیررابریزداخل ابجوش بزاردهدقیقه داخل لیوان بمونه ودم بکشه بعدبخوروچیزی ک من همیشه براخارش ازش نتیجه دیدم وحتی برادرم باش پسوریازیس رادرمان کرده الوئه وراس مغزشاخارج کن مرتب ب جاهای خشک بمال امتحان کن ونتیجه راببین (ایناتوصیه های دکترطب سنتی ازمن نیستا)ویکبارجایی ازبدنم خارش شدیدداشت ک دکترگفت گل ختمی واویشن وتخم گشنیزرااسیاب کن وخمیرکن بزارروش ومن انجام دادم نتیجه گرفتم امامهتاب جان بهت توصیه میکنم الوئه وراراحتماتجربه کن واقعانتیجه داره البته کمی هم صبورباش دوستم میدونم ک خیلی سخته