2737
2739
عنوان

خرج کردن ۳ میلیون پول 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من مشهدم نمیدونم مشهدطلافروشی هاکم اجرتاشون روبا20تومن میفروشن مثلاامروزگرمی430بشه از450میدن خیلیم ق ...

شما مشهدین؟؟؟ چرا انقدر کم میدن طلاهارو ؟؟؟ 

اخه توو اینستا طلا فروشی خرمی کاراش خیلی ارزونه 

چرااا؟؟؟ ولی میترسم اینترنتی خرید طلا کنم 

بعضی کاراش خیلی خوشگله

بله خب ولی بگردن پیدامیشه من خودم خیلی میگردم چون سرسرویس عروسیم دقیقادولاحساب کردن بعدش یادگرفتم.ال ...

من جایی که زندگی میکنم ندارن کلا....ولی جای قبلی که بودم داشتن.خیلی کم هست و جاهای خاص که اکثرا تنوع به اون صورت ندارن.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2738
نظرات رو می خونم ۸۰ درصد راضی هستن. دیگه باید بد شانس باشم جزو ۲۰ درصد باشم.😅

اخه من بیرون انجام میدم واسم سوال شد که تو خونه خوب میشه یا نه.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
شما مشهدین؟؟؟ چرا انقدر کم میدن طلاهارو ؟؟؟  اخه توو اینستا طلا فروشی خرمی کاراش خیلی ارزونه&n ...

اره من مشهدم میگم بایداونجام بگردی وکارشیک وبدون دستمزدساخت پیداکنی.من خودم سرویس عروسیمودوبل محاسبه کردن بعدش یادگرفتم

خودم دلم با کامپوزیته  ولی می ترسم از زیر خراب شه . بعد مجبور شم کامپوزیت رو بکنم.

من دقیقا یک ماه پیش نمیدونستم با پولم چیکار کنم 

گفتم بسه این حرفا و این کارا 

یکم به خودم برسم کلی لوازم ارایشو مو و...خریدم لباسو ...خریدم میخوام بعد زایمان برم میکرو نیلدینگه چیه😅 ازونا و ماسکو فلانو اینا ،باشگاه بدنسازیو شنا و خیاطی و 

در کل به خودم برسم تا دیر نشده 😅

من دقیقا یک ماه پیش نمیدونستم با پولم چیکار کنم  گفتم بسه این حرفا و این کارا  یکم به خو ...

من خرید عید خودم و بچه هام رو کردم . یعنی خورد خورد هرچی دیدم خوشم اومده خریدم که دم عید نرم لباس های گرون با جنس بد بخرم.

اما میکرونیلدینگ تو فکرم هست. با آمبره تو ی آرایشگاه توپ و لیفت و لمینیت مژه. 

اما میگم دوام دندون بیشتر از رنگ و مژه اس.

آخرم پول رو دو دستی تقدیم همـــــــــــــسر می کنم . می دونم.😞

2706