2703
2553
عنوان

خرج کردن ۳ میلیون پول 😃

856 بازدید | 64 پست

سلام خانم های محترم

من ۳ میلیون پول دارم . حالا موندم چی کارش کنم.

از طرفی می خوام دندونام رو کامپوزیت کنم. ولی می ترسم سیب گاز نزنم و ... کلا زندگی رو به خودم زهر کنم.

یه گزینه ی دیگه دستگاه لیزر می خوام بگیرم که البته ۱ تومن کم میارم و باید خیلی از همسرم خواهش کنم شاید بده.

گزینه بعد می گم بزارم ت  حسابم خورد خورد خرج کنم . رنگ مو و پاکسازی پوست و لباسی,  کیفی , چیزی.

ممنون میشم نظر بدید و اگه تجربه ای از کامپوزیت یا لیزر یا هدر دادن پول دارید بگید.

ممنون

تعداد رای : 37
نظرسنجی
کامپوزیت دندان
6
16%
لیزر
10
27%
واریز به حساب
21
56%

طلا

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طلا

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2714

من کامپوزیت کردم ۸ تا دندون جلو بالا 

ربطی به سیب خوردن نداره روزی یکی میخورم البته با دندونهایه عقبی

باید مراعاتشو کرد 

البته دندون من کج بود

دندونات مشکلی داره؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
دندون کامپوزیت بشه نمیتونیم سیب گاز بزنیم😞

نه ربطی نداره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

طلا چیه هی میگید طلا میخواد به خودش برسه بنظر من کامپوزیت نکن چون واقعا اذیتی بعدش ولی با پاکسازی و رسیدن به پوست خیلی موافقم

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
طلا

طلا الان گرونه . اجرتش هم بالاس.

از طرفی اختیار طلاهام با خودم نیست.

یکبار ۱۰۰ گرم طلا داشتم همسرم فروخت به نام خودش خونه خرید و گفت من و تو نداریم  😐

الان هم ۶۰ گرم دارم . ۱ ساله میگم سکه بفروشم بدم دستگاه لیزر نمی زاره.

در نتیجه دوست ندارم طلا بگیرم.

2706