2733
2734
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2421 بازدید | 113 پست
بچه منم تو چهارماهگی اسهال و استفراغ شدید گرفته بود بردیمش متخصص گفت عیب نداره تا سه روز ویروس بذار ...

هووووف خدا رو شکر خدا رحم کرد 🥺 

دقیقا وقتی بچه نتونه اشک بریزه کاملا بیان گر اینه که آب بدنش کمه و هر چقدر ورودی آب داشته کمتر از خروجیش بوده واقعا به این مرحله نباید برسه

باید مصرف آب رو برد بالا و اگر نمیخوره سرم و دارو های قطع کننده اسهال 

ممنون که تجربه ت رو گفتی خیلیامون از سر بی تجربگی نمیدونیم واکنش درست چیه

ممکنه همین تجربه ای که گفتی باعث اضافه شدن دانش یه مادر و پدر بشه و از مرگ یه بچه جلوگیری کنه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسمش شاید یه مرد ، صداش کن تاپیک رو پربازدید میکنه  

ممنون ولی میزنم آبی نمیشه حتما باید از دوست ها باشه که بشه؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

اصلا من حس می کنم بعضی پزشکانی که میگن تا سه روز بذار هرچی میخواد دفع کنه انگار بچه کوچیک از نزدیک بزرگ نکردن

بچه ای که اسهال استفراغ شدید میگیره

حالا فارغ از بحث بی اشتهایی و نخوردن او آر اس 

این بچه هرچی آب از فرط تشنگی هم میخوره به دلیل استفراغ معده ش نمی تونه تحمل کنه و آب رو برمیگردونه

به همه توصیه می کنم اگر بچه تون اینطوری بود و بعد چند ساعت هم بند نیومد حتما ببرینش بیمارستان

این بچه ها سرم لازم هستن

اصلا من حس می کنم بعضی پزشکانی که میگن تا سه روز بذار هرچی میخواد دفع کنه انگار بچه کوچیک از نزدیک ب ...

دقیییقا حتی توی وضعیت های شدید به مدت سه روز دو بار در روز ببرنش که سرم بزنن واقعا با همین یه کار ساده یه بچه طفل معصوم زنده میمونه 

منم هر کاری کردم ابی نشد

ممنونم ازت فکر کنم فقط میشه دوستان رو صدا کرد

ممنونم ازت فکر کنم فقط میشه دوستان رو صدا کرد

صداش کردن هر موقع بیاد پربازدیدش میکنه 

این تاپیک رو باید همه ببینن خیلی ها مثل خودم تا حالا اینو نشنیدن که بخاطر اسهالم بچه بمیره واقعا سخته ، شاید به یکی کمک کرد

مرسی بخاطر تاپیک خوبت👍

صداش کردن هر موقع بیاد پربازدیدش میکنه  این تاپیک رو باید همه ببینن خیلی ها مثل خودم تا حالا ا ...

خواهش میکنم عزیزم ان شاالله به درد بخوره 

دلم خیلی پره میخوام برم حرمی امام زاده ای جایی

وای ممنون از اطلاع رسانیت😞

خواهش میکنم عزیزم کاش همه این تاپیکو میدیدن روز مرگ منه وقتی یه بچه اینجوری میمیره

@شاید_یک_مرد    لطفا این تاپیک رو پربازدید کنین .تاپیک مفیدی هست 🙏

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
@شاید_یک_مرد    لطفا این تاپیک رو پربازدید کنین .تاپیک مفیدی هست 🙏

عزیزم ممنونم از اهمیتی که قائل شدی🌹

عزیزم ممنونم از اهمیتی که قائل شدی🌹

خواهش میکنم عزیزم فدات😘

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706