2733
2734
عنوان

میشه کسی ک حس ششم داره بیاد😊

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 75 پست
خوبه؟ دوست داری😄

اره خیلی دوس دارم عالیه اما بدیش این بود که عروسیمون یه شب بود دوس داشتم تو عروسیش خیلی بیشتر برقصم وعروس نباشم خودم😁😁😁😁

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره خیلی دوس دارم عالیه اما بدیش این بود که عروسیمون یه شب بود دوس داشتم تو عروسیش خیلی بیشتر برقصم ...

وای چه عالی 😍 من 5 ساله ازدواج کردم الانم حرفش رو زدن فعلا 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
ممنون عزیزم ولی فکرم ارومه فقط امشب بهم ریختم😊فکر نینیم نیستم سپردمش ب خدا میشه درخواستمو قبول کنی ...

دوست من امواج فعلی شما رو من دریافت می کنم خوشحالم که فکرتون ارومه / من الان رو گفتم / توکل به خدا بهترین کار است خداوند نگهدار نی نی شماست / در خصوص نفر سوم وغایب کاری از دستم بر نمی اید / من کوچیک همه شما دوستان هستم ولی اگه دوستی شما رو قبول کنم شب و روز افکار شما رو حس می کنم برای همین شرمنده روی ماهتان هستم / خدا مهربان است

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2738
[QUOTE=83285074]ن بابا ی چیز مهمتره جنسیت فرقی نداره سالم باشه فقط😬 ولی درباره بچس  امواج منف ...

راجع به ازدواج منم میشه بگی

میشه برای ارامش دلم و براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید😘
[QUOTE=83285074]ن بابا ی چیز مهمتره جنسیت فرقی نداره سالم باشه فقط😬 ولی درباره بچس  امواج منف ...

عشقم برا منم بگو این زندگی من چی میشه اخر 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
دوست من امواج فعلی شما رو من دریافت می کنم خوشحالم که فکرتون ارومه / من الان رو گفتم / توکل به خدا ب ...

ممنونم عزیزم♥️

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
وای چه عالی 😍 من 5 ساله ازدواج کردم الانم حرفش رو ...

بسلامتی انشالله اگه سرنوشت خوبی داشته باشه با برادر شوهرت حتما بشه ❤😍

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
بسلامتی انشالله اگه سرنوشت خوبی داشته باشه با برادر شوهرت حتما بشه ❤😍

سلامت باشی گلم اره هر چی صلاحشونه 😍 ارزوم خوشبختیه هردوشونه

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2706