2733
2739
عنوان

بچه دخترم توقف وزن گیری پیدا کرده کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 7959 بازدید | 38 پست
7500 گرم
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من فکرمیکنم خیلی حساسی دوست من چون یه ماه اینهمه ترس نداره گلم.من الآن باید بترسم که بچه م 3ماهه هم توقف وزن داشته هم قد هرکی میبینه میگه چه ریزه و عین این 3ماه همش مریض بوده.
ولی بازم خدارو صدهزار مرتبه شککککککککککککککککرررررررررررر که مشکل لاینحلی نداره.
با نگرانی اینقدر زیاد همه چی بدتره.چون این استرس به دخملیت هم وارد میشه
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
2742
قدش 74
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
دوست داشتی یه سر هم به اینجا بزن گلم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=354809&PostID=13870533#13870533
البته فکرکنم گفتی مامان تیر هستی ولی چون اول تیر هستی به خرداد هم نزدیکی
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
2740

سلام خوبین؟حال بچتون چطوره؟وزن گیریش خوب شد؟

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!