2737
2739
خواهر من میگفت قایل تحمله دوستمم طبیعی به دنیا آورده میگفت درد زیادی نداشت
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آفتابگردون عزیز شما خودت میخواستی زایمان کنی که دنبال اطلاعات بودی؟ اگه آره بالاخره کدوم روشو انتخاب کردی عزیزم
اگر تمام شب برای دیدن خورشید گریه کنی لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
منم قصد این رو دارم که طبیعی زایمان کنم ولی همه میگن چرا سز راحتتره
یا سریع الاجابه! مرا... پشت ِ خواستن آرزوهای کوچکم معطل نکن!!! رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
2740
تاریخ زایمان من24 مرداده ومن 17مردادمیخوام یه مسیر11ساعته برم تهران خونه مامانم اینا که اونجازایمان کنم دعاکنیدمشکلی برام پیش نیاد...شماتاریخ زایمانت کیه واسم چی انتخاب کردی؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
دردش قابل تحمل است مثل دوران پریودی ولی شدیدتر ولی با این حال وقتی نی نی به دنیا میاد مثل اب رو اتیش میشه ادم همه چیز یادش میره و میتونه راحت بلند بشه بره خونه . اینها تجربه های خودمه
عزیزم زایمان طبیعی سخت ترین و طاقت فرسا ترین کاریه که در عمرت میکنی اما شیرین ترین پایان رو داره ان شا الله ... من دوباره هم زایمان طبیعی میکنم اگه خدا کمک کنه
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2706