2733
2739
عنوان

تجربیات اولین اقدام برای بارداری و کیا با اولین اقدام باردارشدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23629 بازدید | 101 پست
توهمین ماه استراحت که تفریحی اقدام میشه مطمئن باش شانس گرفتنش زیاده 

نه کلا جلوگیری داشتم

چون قرص برا لاغری میخورم

اخرین دوره م ۲۳ بهمن بوده😁😁😁

البته ماه قبل ام استثنا ۳۹ روزه بود

کلا بهم ریخته شد یهو😞😞😞

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نه کلا جلوگیری داشتم چون قرص برا لاغری میخورم اخرین دوره م ۲۳ بهمن بوده😁😁😁 البته ماه قبل ام ...

منم دوماهه دورم بهم ریخته ماهه اول اقدامم نه روز عقب انداختم نمیدونم چرا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
خانوما خواهش میکنم از تجربیاتتون بگین بنظرتون من فقط پریودم بخاطر اقدام عقب افتاده یا باردارم؟

یه بیبی چک دوباره بزار 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
میزارم دوازده روز تأخیر بشه بعد بزارم 😑

عزیزم منم این ماه دوم اقداممه از رو  بعد پریودیم دارم روزی دووعده دم کرده رازیانه میخورم میگن عالیه ببینم نتیجش چی بشه شوهرم بخاطر کارش نمیتونه یکشب درمیون اقدام کنه تو یکماه چهار پنج بار اقدام داریم توکل بخدا هروقت خدا مصلحت بدونه دامنمون سبز میشه انشاله شمام بزودی خبر بارداریتو بدی گلم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
عزیزم منم این ماه دوم اقداممه از رو  بعد پریودیم دارم روزی دووعده دم کرده رازیانه میخورم میگن ع ...

ممنونم عزیزم همچنین 

من ماه اوله اقدامم روز اولی که پریود شدم شروع کردم دم کرده ی تخم هویج و دم کرده ی پودر میخک تا ده پری خوردم بعدشم چون سیکل ماه قبلم چهل روزه شده بود و بی سابقه بود روز هجدهم تا بیست و یکم کیت تخمکگذاریم دوخط میشدم و یک شب در میون اقدام میکردم الان یازدهم پری هم و خبری ازش نیییست 

ممنونم عزیزم همچنین  من ماه اوله اقدامم روز اولی که پریود شدم شروع کردم دم کرده ی تخم هویج و د ...

انشاله بارداری عزیزم من سرپسراولم تا چهل روز نه تست نشون داد ن آزمایش خون رفتم سونو گفت بچت یک ماه و نیمشه باورم نمیشد پسرم الان سه سال و نیمه انشاله بعدیرو باشما باهم خبربارداریمونو بدیم بحق حضرت مشکل گشـــــا

عزیزم من دختر میخوام البته اگ خدابخواد هرچی باشه فقط سالم باشه واسه همون رازیانه میخورم شنیدم تخم هویج برا پسردارشدن خوبه انشاله هرچی زودتر بمراد دلت برسی 

2706