2733
2739
عنوان

تجربیات اولین اقدام برای بارداری و کیا با اولین اقدام باردارشدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23489 بازدید | 101 پست
عزیزم من دختر میخوام البته اگ خدابخواد هرچی باشه فقط سالم باشه واسه همون رازیانه میخورم شنیدم تخم هو ...

من پسر میخواستم ولی الان دلم میخواد فقط نی نی بیاد تو دلم ایشالا هرچی از خدا میخوای و بهت بده 

بلا تکلیفیش بده اگه پری میخواد بیاد کاش زودتر بیاد که دوباره برا اقدام شروع کنیم ولی نمیاد دیگه نی نی أم قایم شده خودشو نشون نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسر میخواستم ولی الان دلم میخواد فقط نی نی بیاد تو دلم ایشالا هرچی از خدا میخوای و بهت بده  ...

عزیزم انشاله خبر بارداریتو هرچی زودتر بدی گلم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
2728
2738
ایشالا خبر بارداریتو بدی خانومی بنظرتون کی دیگه بی بی بزنم و آزمایش بدم؟؟

همچنین شما عزیزم بحق حضرت مشکل گــــــشا و توکل بخــــدای منان شما یک هفته دیگه صبر کن بعد برو ازمایش تیتر بتا بده شاید هورمونت هنوز بالا نرفته لقاح دیرـصورت گرفته عزیز

همچنین شما عزیزم بحق حضرت مشکل گــــــشا و توکل بخــــدای منان شما یک هفته دیگه صبر کن بعد برو ازمای ...

ایشالا برام دعا کن من تنهام دلم یه همدم میخواد فکر کنم نی نی دار بشم انقد باهاش حرف بزنم که بدنیا بیاد حرف بزنه هنوز نمیدونم باردارم یانه باهاش حرف میزنم خدا کمک کنه 

ایشالا برام دعا کن من تنهام دلم یه همدم میخواد فکر کنم نی نی دار بشم انقد باهاش حرف بزنم که بدنیا بی ...

چشم اگ لایق دعا کردن باشم برات دعا میکنم حتما خبرشو بهم بدی عزیزم