2737
2739
عنوان

خرجي

120 بازدید | 19 پست

داشتم به شوهرم ميگفتم ٢٠٦ ت بهم بدهكاري 

گفت چرااا؟ براش نام بردم كه چي خريدم و مثلا يه بار ميوه يه بار لباس  و كفش كه با جاريم و خواهر شوهرم رفته بوديم يا برا مامان خودش خيلي وقت پيش خريد كرده بودم هنوز پولشو بهم نداده ٨٠ ت قبض گوشيم البته برا ٢ماه و ... از اينجور چيزا دراومده ميگه عادت كردي بدون من ميري بيرون لباس ميخري قبلا نميخريدي تا من نبودم باهات حالا جداي اين بحفا من بهش بارها گفتم يه كارت بزار تو خونه برا خريد خونه فقط مثلا اتفاقي من يهو كسي خواست بياد ميوه نداشته باشيم يا هزار دليل ديگه اون ميگه نه تو از كارت خودت بخر من پولشو بهت ميدم بعدا 

دوست داره فقط خودش مديريت كنه

بهش ميگم پس به خريد كردن من اعتماد نداري

مثلا الان برا بقيه و خريد خونه چند بار چيز خريدم و برا خودم همه با هم جمع شده

خدايا شكرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حداقل 6 ت تخفیف بده بهش روند بشه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
به نظر من زندگی مشترک این حرفا رو نداره که بگم آره اینو خریدم پولشو ندادی ، من که این طوری دوست ندار ...

در صورتي كه كارتاتون يكي باشه من خودمم گاهي كار ميكنم از خونه 

خدايا شكرت

تازه روز زنم هيچي برام نخريد 😕😔 ميگه ماه پيش بردمت مسافرت ديگه پولي نمونده دستم 

من بهش ميگم شوخي شوخي فكنم برام انگشتر خريدي ها كلك، ميگه الكي اينجوري نگو چيزي نگرفتم شرمندم نكن پارسالم هيچي نخريد به عنوان روز زن😒😒😒😒😒😒

خدايا شكرت
عه 😶 من فکر کردم گفته ماشین ۲۰۶ ت رو به من بدهکاری😖

مدل جدیده?ماشین 206ت😶😶😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706