2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386274 بازدید | 68434 پست
یعنی دقیق اجراش کردی و وزن کم نکردی سیتارا جونم؟مثلا خورد و خوراک یه روزت چیا بود؟

عزیزم من راهنما یا کسی که وارد این کار باشه همراهم نداشتم فکر میکردم دارم درست پیش میرم ولی فکر میکنم اشتباه میکردم که کم نکردم چون تو همین سایت خیلی ا با کتوژنیک کم کردن تو سایت بزن کتوژنیک یه عالمه تاپیک میاره من حقیقتش رژیم تک خوری سخته برام کربوهیدرات خیلی دوست دارم نمیتونم تحمل کنم الانم بازه های کوتاه زمانی واسه خودم چالش کم کربوهیدرات میزارم 

تو کتو میوه  ، کربوهیدرات و اینا نباید بخوری فقط چربی طبیعی و گوشت انواع مختلف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مرررررسی خواهری🤗🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘

قرربونت😘😘😘

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بهتری خواهر؟

اره بهترم‌مسکنامو میخورم‌ خوبم 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
چرا کم نکنی ،تو ۱۲۰۰هم‌بگیری کم میکنی ،فقط نون و برنجتو  کمتر کن ،با همسرت تو یه شهری؟

برنج که کلا هفته ای یه بار میخورم ...نون هم فقط صبحونه اونم دوکف دست...نه شوهرم یه ساعت ونیم از اینجا اونورتره

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706