2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386603 بازدید | 68434 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂 خب پس اینجوری راحتتره فکر کردم با خود طناب میری چون با طناب واقعی مشکل تره باید بیش ...

اااا😂😂😂😂😂😂فردا طناب میگیرم ببینم چجورره،ولی خیلی سخت بود،سه تا 150تا رفتم،یعنی انگار دوش اب گرفته بودی رو سرم،پاهامم خیلی درد میکرد،راستی نمیدونی رونا رو کوچیک میکنه یا نه?دوست ندارم رونام کوچیک بشه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
رژیم کتو رژیمیه که پایه اش خوردن چربی های طبیعیه و پروتئین و کربوهیدرات نداره باید خیلی دقیق اجراش ک ...

یعنی دقیق اجراش کردی و وزن کم نکردی سیتارا جونم؟مثلا خورد و خوراک یه روزت چیا بود؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم من خودم نصب نکردم خواهرم گوشیش آیفونه گفت از طریق گوگل برو سایت خود کرفس اونجا خودش لینک داره ...

سلاممم😂

https://karafsapp.com/productsMobileinstagram?utm_source=instagram&utm_medium=bio&utm_campaign=download 

اول برو این لینک دانلود کن کرفسو عزیزم

بعد برو توی تنظیمات 

general

devicemanagement

staket

trust رو بزن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
واقعا😌😌😌😌😌طناب ندارما،الکی اداشو درمیارم😤😤😤

ماهم سرکلاس فقط ادای طناب رو درمیاریم.دستها رو هم باز میکنیم.حالت پرش کوتاه.

این نیز بگذرد...                                                       
2738
2706