2737
2734
عنوان

خواب سفره امام رضا

166 بازدید | 28 پست

دوستان من یه مشکلی دارم امروز بخاطرش خیلی خیلی گریه کردم بعد همین یه ساعت پیش خواب دیدم خواهرم میگه میخوام واست سفره حضرت ابوالفضل بندازم مشکلت حل شه ولی خودم توی خواب گیرداده بودم نه من واسه امام رضا میخوام سفره بندازم تعبیر این خواب چی میشه یعنی باید سفره بندازم؟اصلا سفره امام رضاداریم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
عزیزم راه حل مشکلتون رو تو خواب دیدید منم چند وقت پیش گریه کردم خیلی خیلی بعد خواب دیدم سر سفره اما ...

من شب قدر ياد امام رضا افتادم خيلي گريه كردم بعد چون وفته بودم مشهد يه مدت قبل و خيلي دلم خوراكي ميخواست و همونجا پريود شدم تو مسجد بهم كلي خوراكي ميدادن اولم به من اسم مسجدم امام رضا بود

بعد آخرش كه داشتم برميگشتم يه نفر به پشتم زد يه تسبيح خاص بهم داد گفت اين مال توعه از تبرك مشهده

🥺🥺🥺🥺🥺

من شب قدر ياد امام رضا افتادم خيلي گريه كردم بعد چون وفته بودم مشهد يه مدت قبل و خيلي دلم خوراكي ميخ ...

🥲🥲عزیزم معلومه دلت پاکه و عزیز هستی پیش آقا،حتما هر مشکلی داری به امام رضا متوسل شو من ازش بارها بارها معجزه دیدم ،منم خیلی به امام رضا ارادت دارم و هرچی که دارمو مدیونم بهش

🥲🥲عزیزم معلومه دلت پاکه و عزیز هستی پیش آقا،حتما هر مشکلی داری به امام رضا متوسل شو من ازش بارها ب ...

ببخشي عزيزم بد تايپ كردم

بعد وقتي رفتم مشهد اتفاقي فهميدم تولد پسرشون امام جواده منو دعوت كرده بود😭😭😭😭😭

اونموقعم خواب ديدم بهم انگشتر داد ، تو مسجدم نيتم بخت گشاييم بود تسبيحم كه دادن شبيه مرواريده و دلم ميخواست هميشه سرويس عروسيم مرواريد باشه

منم پارسال با شوهرم داشتیم می‌گفتیم ده ساله نرفتیم پابوسی امام رضا عردومون بغض داشتیم بخاطر شرایط مالی و ..نتونستیم بریم..یروز بعد سر کار همسرم خادمای امام رضا اومده بودن پرچم بدست و به همسرم تسبیح و گلاب و گلپر متبرک امام رضا دادن حالا دوسه روز قبلش هی میگفتم باید یتسبیح بگیرم نداشتم ...واقعا حس کردم اینا هدیه امام رضای رئوفه💔💚🌱

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز