2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387170 بازدید | 68434 پست

سلام من تا الان ٨٠٢تا خوردم کار خونه خییییلی کردم ولی بیرون نرفتم واسه پیاده روی شبم مهمون دارم شام عدس پلو پزیدم ولی اصلا اشتها ندارم فک نکنم زیاد بتونم بخورم

نی نی یار عاشششقتم نترکونی دوباره😍😍😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان نزدیکه یکساله میسپارمش ب مامانم حدودا ٤ ساعت میرم کلاس زبان هیچ اتفاقی نیفتاده مثل چشماش ازش مو ...

منم به مامانم خیلی اعتماد دارم تا حالا بچمو پیشش گذاشتم پشیمون نشدم

اره واقعا بچم از بین رفت اصلا گیجم نمیدونم چیکار کنم خودم دارم دق میکنم خدا شاهد قضیه بوده اگه از سه ...

دندوناش که در میاد ولی سر همون موعدی که باید در بیاد دائمی ها در میاد یعنی همون ۷ سالگی 

2731
سلام بچه ها سیتاراجون مریم گلی لیاجون بچه های گروه حالتون خوبه ببخشید دیروز نتونستم وارد نینی سایت ب ...

سلامممم عشقمممم خوبی؟ 

پیاده روی نمیکنی تو خونه مثل بچه های تاپیک ؟ اونم عالیه 

کجایید خانوماااااااا،بیاید بگید چکارا کردید انگیزه بدید من 20دقبقه دیگه حلقه زدم،خونه رم گردگیری ...

من دخترمو بردم کلاس زبان الانم شام خوردم کالریم فیکس شد ۱۱۰۰ تا 👍👍👍👍

سلام من تا الان ٨٠٢تا خوردم کار خونه خییییلی کردم ولی بیرون نرفتم واسه پیاده روی شبم مهمون دارم شام ...

انشالله بتونی با ۱۳۰۰ تا ۴۰۰ ببندی کالریتو 

خسته مهمون داری نباشی عزیزم ❤❤❤❤

دخترا امروز موعد پریودم بود دعا کنین پریود بشم هنوز نشدم 😐😐😐 کاری نکردیم ها ولی این ماه خوابی دیدم که تعبیرش بچه و بارداری میشه خدا کنه خبری نباشه از این خوابام میترسم😥😥😥😥

سلامممم عشقمممم خوبی؟  پیاده روی نمیکنی تو خونه مثل بچه های تاپیک ؟ اونم عالیه

امشب دیگه حتما ورزش میکنم عزیزم ممنون که حواست بهم هست راستی پسرم نخوابید حلقه بزنم پس پیاده روی میکنم تو خونه 

فقط خدا ...
من دخترمو بردم کلاس زبان الانم شام خوردم کالریم فیکس شد ۱۱۰۰ تا 👍👍👍👍

😙😙😙👍👍👍

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی