2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386397 بازدید | 68434 پست

کالری امشب من 1360 تا

درسته کم نیست اما خداکنه هرشب اینجوری بشه از این بالاتر نره

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
سیتارا جون امروز یدونه نون تافتون خوردم 🙄حالا این هیچی تو بشقابزدم هیچ کربوهیدراتی نداشت مگه میشه ن ...

نه قبول دارم منم یه مدت با بشقاب کار میکردم همینجوری بود بعضی چیزا رو اصلا کربوهیدرات و اینا نمیزد کالریهاشم خیلی پایین میزد بعضی چیزا رو منم دیگه باهاش کار نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عالیه همینجوریم کم میکنی

قربونت فردا شب مهمون دارم باید از صبح یکم لیشتر رعایت کنم تا شب کالریم نزنه بالا احتمالا فردا تا شام فقط دو لیوان شیر (گاو)محلی بخورم 

راستی مانکن کالری شیر محلی نداره البته نوشته شیر گاو خام من همیشه میزنم شیر پرچرب بنظرتون کدومش درسته؟

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
2728
صبح قشنگتون بخیررررررر❤❤❤❤❤

سلاممممممم صبح شمام بخیر🌹🌹🌹

نه قبول دارم منم یه مدت با بشقاب کار میکردم همینجوری بود بعضی چیزا رو اصلا کربوهیدرات و اینا نمیزد ک ...

راس میگی الان با کرفس کار میکنی دانلود کنم ی مدت مانکن  داشتم هر کاری کردم نتونستم واردش بشم 

فقط خدا ...
2738
راس میگی الان با کرفس کار میکنی دانلود کنم ی مدت مانکن  داشتم هر کاری کردم نتونستم واردش بشم&nb ...

نه قبلا با کرفس کار میکردم الان با مانکن کار میکنم البته کرفسم خوبه کالری شمارش دقیقه

تقریبا ده روز به ده روز میریم حدودا دو روز هم میمونیم اخه کل فامیل دو طرف روستان شوهرم هم پسرخالمه ب ...

خیلی عالیه منم عاشق روستام

مامان بزرگم اینا بابام اینا هم تو روستامون باغ و خونه اینا دارن البته برای ما خیلی نزدیکه یه ربع راهه تا شهر..من که برم شمال خونه بابام همش بعداز ظهرا میریم باغ میوه میخوریم برمیگردیم خخخخ عاشق شمالم همشم میریم دلم میخواد برم باغمون و اینا روحم تازه میشه اصلا یاد قدیما میکنم که کوچیک بودم 

کلی هم مرغ و خروس و اردک بابام خریده تو باغمون ول کرده همون علفا رو میخورن سیر میشن بعد تخم میذارن😍😍😍😍

سلام سیتاراجون سلام مریم گلی عزیزم خوبین دیروز نت نداشتم نیومدم امروز نیم ساعت حلقه با۹۹۰تاتاحالامصر ...

سلام عزیزم خوبی افرین خسته نباشی 

من پریود شدم دیروز حلقه نزدم ولی شاید امشب یه ربع بزنم.از هدفم دور نشم😁

2706