2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من هستم خیلی جاها خیلییی دیدم حس ششمم درست بوده

قبول میسم امشال اونیکه میخوام؟

دوستم داره؟بهم فکر میکنه؟

ای آنکه دوستت دارم اما ندارمت جایت همیشه در دل من درد میکند 🥲🥲🥲💔

R چرا جدیدا کم پیداست؟ازم خوشش میاد یا نه؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740

من کی ازدواج میکنم؟

میشه جواب بدین؟

دل بریدم تا نبینم دوست بامن دشمن است !  💔                                                                 حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس می‌کنم. بی‌گناه و در عین حال خطاکار، نه در یک سلول، بلکه در این شهر زندانی ‌ام!                                         
اونجوری که فکر و خیالته خیلی ثروت اغراقی نه  ولی آره به ثروت خوبی میرسی و رفاه کامل داری و در ...

میشه درخواست دوستیم‌ قبول کنی؟

بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم.

چی قبول میشم حسش بهم چیه

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
2706