2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386828 بازدید | 68434 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام صبحتون پرانرژی     من چندروزه درگیرتولد پسرم بودم،وقت نکردم بیام وراستش خیلی خوب رع ...

الهی عزیزمممم تولدش مبارررررررکککک😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤

2731

سلام بر همه دوستای خودم...من ی هفته خونه مامانم بودم ترکوندم.... دیگه از کالری شماریش نگم براتون... 

من پارسال همین روزا شروع کردم ب رژیم دوباره الان مثل اوم موقع شروع میکنم .. ایشاا... سال دیگه این موقع ۶۰ کیلو شده باشم...یعنی ۱۶ کیلووووو💪🏿💪🏿💪🏿💪🏿💪🏿

2738
@تپش     @خانوم_آقانوید     @محمدامین۹۷۷۹     کجایین خانوما نر ...

سللااام😄چطوری خوبی؟مگه اونا هم رفتن؟😑

امردز رفتم وزن کردم دوکیلو کم کردم باورم نمیشه ۶۲شدم.من ک این ناه همش میخوردم ب جز نون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
@خانم_آقانوید  @تپش       @محمدامین9779  @سیتارا    & ...

سلام سلام خوبی؟😄😍منم دو‌کیلو کم کردم باورم نمیشه.نمیدونی چقدر شیرینی خوردم این ماه😨

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
فکر کنم همین استرس از همه بدتره من دستگاهش رو ندارم مامانم اینا دارن اون نواراش تموم شده باید بگیریم ...

صبح ناشتا ۵تا عناب بخور ب هر کدوم ی توحید بخون بخور عالیه.قندت و پایین‌میاره و کلا کنترل میکنه

سللااام😄چطوری خوبی؟مگه اونا هم رفتن؟😑 امردز رفتم وزن کردم دوکیلو کم کردم باورم نمیشه ۶۲شدم.من ک ا ...

😍😍😍😍😍😍واقعاااا کم کردی خوش بحالت ایووووول 

آره بابا نمیدونم چرا تا وزنشون کم میشه یهو بی خداحافظی غیب میشن ☹☹☹☹

2706