2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387208 بازدید | 68434 پست
فدات شم عزیزم 😘🌹 حتما  فقط می‌خوام فردا یه کم آزاد خوری کنم کالری هم نشمرم بعد دو ماه  ...

الهی عزیزمممم اشکال نداره یه روز آزاد باش ببین ممکنه تا دو  کیلو اضافه کنی ولی اون کاذبه به خاطر پر شدن روده هاست اصلا نگران نباش به این زودی برنمیگرده با یه روز آزاد بودن طوری نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاممممم عشق دلممممم کاربری جدید مباررررک 😍😍😘😘😘😘

سلامم خواهری مهربونم خوبی...نه بابا چه جدیدی ...اون یکی تعلیق شد اینو برداشتم 😄😄یادت یه بار بعد عید سایت هی قطع میشد من اونموقع فکرکردم کاربریم تعلیق شده اینو اون زمان درست کردم با شماره ی اسلام خان ...دیگه مونده بود ایندفعه واقعا تعلیق شد دارم بااین میام

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2731
مال تو خوبه ۹۵ ام خیلی زیاد نیست

اره ۹۵ هم زیاد نیس

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
چرا صبحانه نداره؟؟؟🤔🤔🤔🤔

😂😄چه زود مچمو گرفتی.....امروز صبح با اسلام خان حرفم شد بهش صبحونه ندادم خودمم گرفتم خوابیدم بیهوش شده بودم یهو بیدار شدم دیدم ساعت ۱ شده براهمین....هرروز میخورم والا

اینم کالری امروزم خدا بخیر کنه ادامه بدم

سلام خانم خوبيد؟ من يه بار ازتون درباره طرز استفاده قرصا و رژيمتون سوال كردم ولي فكر كنم پيامم رو ن ...

من از چای سبز... قهوه سبز...قرص کارویل...اسلیم مگس...اسلیم کوئیک....سویق جو...سویق گندم.... یک ساعت قبل غذامیخوردم

بی تومن درهمه شهرغریبم بی توهرگز😍
من ۵۸ هستم دوست دارم ۵۳ بشم الان وزنم خوبه ولی دوست دارم لاغرتر بشم

خواهش می کنم به من بگید چقدر کالری باید در روز مصرف کنم و طی چه زمانی میتونم ۵ کیلو کم کنم

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
الهی عزیزمممم اشکال نداره یه روز آزاد باش ببین ممکنه تا دو  کیلو اضافه کنی ولی اون کاذبه به خاط ...

جدی؟

قربونت ممنون 

میگم هر چی خواستم بنظرت میتونم بخورم ؟

از فرداش دوباره میام رژیم کالری شماری فقط بروز می‌خوام هر چقدر خواستم بخورم واقعا دارم زده میشم از رژیم با این روند 

هر چقدر که خواستم بخدا دارم برنامه می‌چینم صبح بستنی بخورم شیررر بخورم وای مث بچه ها شدم😂😂😂😂😂😂🤦

مال منم ۸۲هس قندم

خوبه خداروشکر من ۹۵خیلی بالاست.

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
2706