2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386405 بازدید | 68434 پست
من از خوردن این همه تخم مرغ میترسم نگران سلامتیتم 

عیبی نداره عزیزم اصلا مشکلی ندارم باهاش.چون لیمو و فلفل دلمه و خیار و گوجه هم باهاش میخورم جوشونده ی گیاهی هم باهاش میخورم.تازه مطمعنم روز دوم ب بعد دیگه کمتر هم میخورم چون اشتهارو ب شدت کم میکنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس از فردا شروع میکنیم

💪💪💪💪💪

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

سلام خواهرا سیتارا جان ختم قرآن براداشته ولی فعلا خودش نمیتونه ختمشو کامل کنه هرکی تو تاپیکمون فعاله به خاطر سیتارا جون که زحمت این تاپیک میکشه کمک کرده هممون بتونیم اینجا باشیم  کمک کنید شده نفری یه جزء بردارید که ختم تموم شه انشاالله بعد سیتارا جان هرکی خواست باهم براش ختم برمیداریم اگه خواستید به من بگید اسمتونو بنویسم یادم نره ❤❤❤

فقط خدا ...
2731
سلام خواهرا سیتارا جان ختم قرآن براداشته ولی فعلا خودش نمیتونه ختمشو کامل کنه هرکی تو تاپیکمون فعاله ...

سیتارا جان ۱۴ جزء اول خونده منم دوجز آخر از جز ۱۵ تا ۲۸ مونده هرکی  خواست هر چند تا برداره بگه  این بگم ختم قرآن برای دیگران خیلی ثواب داره حاجت میده انشاالله حاجت روا بشید 😘😘

فقط خدا ...
سلام خواهرا سیتارا جان ختم قرآن براداشته ولی فعلا خودش نمیتونه ختمشو کامل کنه هرکی تو تاپیکمون فعاله ...

عزیزمممممممم ممنون عشقممممم خیلی ممنونم ازت عزیزدلم خدا هر چی میخوای بهت بده انشالله 😍😍😍😍😘😘😘😘😘

2738
2706