2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386482 بازدید | 68434 پست
اسمشو نمیدونم خواهر همینجوری خریدیم تو یه کیسه ی سفید بود

عزیزم گمونم پاکستانیه.اگ میتونی ایرانی بخور.هندی وپاکستانی برامعده خیلی مضره.هم باگوشت گوسفنددرس میکنمو هم بامرغ عزیزم.گوسفندخوشمزه تره قطعا😊

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم گمونم پاکستانیه.اگ میتونی ایرانی بخور.هندی وپاکستانی برامعده خیلی مضره.هم باگوشت گوسفنددرس میک ...

آره ایرانی میخوریم اما دیگه این کرونا باعث شد نزدیک عید نتونیم بخریم....والا بله ایرانی عالیه کیه که داشته باشه نخوره😄😄😄هندی که کلا برنج نیس ماکارونی هس...پاکستانی از اون بهتره ....... ما خورشت بادمجون رو با مرغ درست میکنیم...اما ایندفعه با گوشت امتحان میکنم ...آره مام گوشت گوسفندی میخوریم ...گوشت گاو سردیه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
@تارایی1398     بیا خودم نازتو بکشم میخوای برامون جوجه بیاری 😍😍😍😍😍😍

قربون تو برم خواهری گلممم😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘💙💚💚💚💚❤❤❤❤❤❤❤پراز احساسی خواهرگلممم.....فدات شممممممممم. من....بهترین دوست وخواهرمی......🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍🤗😍😍😍😘😘😘😄😄😄😄آخیش یکم حالم خوب شداااااا....

سلیقه ام تو حلق عمه اسلام خان🤣🤣🤣🤣  نه گوشت گوساله هستش که( به قول تارایی) اسلام خان بند ان ...

نه بابا بندانگشتی این اندازه نیس که 😄😄😄😄همین تیکه ها رو چهارقسمت کنی میشه بندانگشتی 😶😶😶😐😐😐کجاش و دیدی😐😐😐😄😄😄😄

قربون تو برم خواهری گلممم😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘💙💚💚💚💚❤❤❤❤❤❤❤پراز احساسی خواهرگلممم.....فدات شممممم ...

قربونت برممممم من عزیزدلممممم عشق منی خواهر مهربونم من اینقدر که با شما صمیمی ام با خواهر خودم نیستم عاشقتونمممم 😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗

2740
نه بابا دشمنت شرمنده....شوخیدم خواهری....من کلا هیچیم به آدمیزاد نرفته که هیچی دلم نمیخواد 😄😄😄😄 ...

فدات بشم من😘😘😘😁تو مثل ما  سوسول نیستی که تو از اون( آرواد های قدیمی) هستی👌🤣🤣🤣

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
خدانکنه انشالله بسلامتی ...این روزام میگذره ما جونمون سخته😄😄😄

انشالله زودتر بگذره راجت بشیم عقده ی بوس و بغلیم😅🤣🤣🤣

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
نه بابا بندانگشتی این اندازه نیس که 😄😄😄😄همین تیکه ها رو چهارقسمت کنی میشه بندانگشتی 😶😶😶😐😐😐 ...

اتفاقا طرف ما واسه خورشت ها بند انگشتی میکنن😁

قربونت برممممم من عزیزدلممممم عشق منی خواهر مهربونم من اینقدر که با شما صمیمی ام با خواهر خودم نیستم ...

اووه اوه چه لاو ترکوندین😐😒😒😒

حسودم خودتونین😊😅😅😅

شب همگیتون خوش و خرم😘😘😘❤

2706