2733
2739

من خودم ی چن تا سوال شک دار زدم ک شانس قبولی مو آورده پایین 

و ب معنای واقعی دارم دیوونه میشم ک چرا طمع کردم و اونارو زدم

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت بود؟

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2731
چندتا درست زدی بدون منفیا

نمیدونم دقیق 

انقد اعصابم بهم ریخته شد ک خدامیدونه 

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
تخمین نزدین رتبتونو؟

حدودی ۱۶۰ ۱۷۰ ولی دقیق نیس

2740
سخت بود؟

ن اصلن سخت نبود 

ولی ب شدت مسخره بود

سوالا خیلی ضعیف طرح شد اصلن مسخره بود

برا من 28اردیبهشته

از لحظه لحظه استفاده کنید و بخونید و سر جلسه اصن شک دارارو نزنید 

با امتیاز بومی؟ چند نفر میخان؟

ب بومی ک ۲۳۰ ۴۰ فک کنم 

اما خب بازم دقیق نیس امتیاز شاید کمتر شاید بیشتر 

حدنصاب شهر ما خیلی بالاس 

ن اصلن سخت نبود  ولی ب شدت مسخره بود سوالا خیلی ضعیف طرح شد اصلن مسخره بود

میتونم سوال کنم شما برا چی شرکت کردین؟ آموزگاری یا دبیری؟

و اینکه چه منابعی خوندین؟

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706