2733
2734

من خودم ی چن تا سوال شک دار زدم ک شانس قبولی مو آورده پایین 

و ب معنای واقعی دارم دیوونه میشم ک چرا طمع کردم و اونارو زدم

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سخت بود؟

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
چندتا درست زدی بدون منفیا

نمیدونم دقیق 

انقد اعصابم بهم ریخته شد ک خدامیدونه 

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
تخمین نزدین رتبتونو؟

حدودی ۱۶۰ ۱۷۰ ولی دقیق نیس

سخت بود؟

ن اصلن سخت نبود 

ولی ب شدت مسخره بود

سوالا خیلی ضعیف طرح شد اصلن مسخره بود

برا من 28اردیبهشته

از لحظه لحظه استفاده کنید و بخونید و سر جلسه اصن شک دارارو نزنید 

با امتیاز بومی؟ چند نفر میخان؟

ب بومی ک ۲۳۰ ۴۰ فک کنم 

اما خب بازم دقیق نیس امتیاز شاید کمتر شاید بیشتر 

حدنصاب شهر ما خیلی بالاس 

ن اصلن سخت نبود  ولی ب شدت مسخره بود سوالا خیلی ضعیف طرح شد اصلن مسخره بود

میتونم سوال کنم شما برا چی شرکت کردین؟ آموزگاری یا دبیری؟

و اینکه چه منابعی خوندین؟

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706