2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386375 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا یکاری نکنم تو ح  مله بشی دست بر نمی دارم خونه ام که داری عایا اسلام خان راضی نیست 😁😶

قربونت برم  نه بابا اسلام خان پریروز داشت دعوا میکرد اون که از خداشه من راضی نیستم میگم امسال نه سال آینده ....چون یکم تو قرض افتادیم یکم جمع وجور بکنیم سال دیگه همین موقع اونم قهرکرد رف که مگه ما بچه ایم که قرار بزرگ شیم...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
 دوستان اینم کالریهای امروز من..خیلی راضیم از خودم انشالله که خداهم از من راضی باشه

خیلیم عالی  چه از خودشم راضیه  

زیاده رویت اینه؟   زیاده رویای قدیم منو ندیدی    

آخه زیر ۱۰۰۰میبستم امروزم صبحونه خوردم دیگه تا عصر نخورده بودم یهو ۷۰۰تا خوردم عصری فشار اومده فکرکنم به معدم

2738
هرررررررکاااری کردید بیاید بگید...بیایم به همدیگه انرژی بدیم واقعا ازاون روزی که شما بامن حرف زدی من ...

من خیلی وقتا برنامه روزانه ام و کارای روزمره ام و حس و حالم و کلا همه چیزمو مینویسم اینجا 😁😁😁😁 

ااااوااا ...خواهری من ۵ونیم خوردم ناهار وشام رو یجا تا فردا صبح هیچی نخورم...مگه قراره ۱۲ باشه؟ درضم ...

من دیشب چون پرخوری داشتم صبحم خیلی خوردم دیگه از ۱۲ چیزی نمیخورم وگرنه از ۲ عصر چیزی نمیخورم چون من صبحانه زود میخورم من خیلی روم فشار بیاد یه چیز کوچولو میخورم سر شب ولی نخوری خیلی بهتر نتیجه میگیری ترجیحا میوه نخور چاق کننده است همون خرما خوبه ۳ تا ۴ تا خرما بخور 

بعد آمار اینکه هر غذا چقدر کالری داره چطور پیدا کنیم 

خوش اومدی عزیزدلم شما با این وزن خیلی راحت و بی زحمت میتونی وزن کم کنی یعنی بدون گرسنگی از روزی ۲۰۰۰ کالری شروع کن هر ۵ کیلو که کم کردی ۱۰۰ کالری از کالریت کم کن