2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386332 بازدید | 68434 پست
قربووونت خواهری😘خدا هم تو رو برا ما و هم برا اسلام خان نگهداره❤😂

فدایی داری گلم....میسی همچنین شما  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت بشم غصه نخور دوباره کم میکنی💪😘 اما خواهری این چند وقت کلا بیخیال شده بودی و کلا تسلیم شدی ...

😔😔😔😔😔 راست میگی خودمم تسلیم شدم یه ترمز محکم لازم دارم دلم میخواد از رو برنامه پیش برم چیزای بد نخورم ورزش کنم حلقه بزنم کارامو سر وقت بکنم کلا منظم و با حوصله باشم 

2728
ایشاااااالا...😅 بادمجونای خودم چین از باغ روستا 😋😋😋خودم کشته مرده بادمجون سرخ شده اَم اما لعنت ...

امان از این جدایی های خوردنی که باعث وبانیش چاقی ورژیم هس لعنت  

انشالله که بتونم روزایی که رعایت نمیکنم کلا همه انگیزه امو از دست میدم از کار و زندگی ام میافته ام&n ...

انشالله میتونی من مطمئنم ....انرژی مثبتت باعث دلگرمیه هممونه ...خودتم حتما با این ارادت میتونی به هدفت برسی   

2740

من امروز آبگوشت نخوردم املت خوردم چون اگه میخوردم حتما کالریم ازاینی که هس بالاتر میشد جلوی خودمو گرفتم   

اینم کالری امشب من

قبل خوردن بادمجونا همه چی سبز چمنی بود بعد خوردن شد رنگین کمانی😅😅😅

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
من امروز آبگوشت نخوردم املت خوردم چون اگه میخوردم حتما کالریم ازاینی که هس بالاتر میشد جلوی خودمو گر ...

آفررررررررین بانوی با اراده👏👏👏👏

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اره مامانم دیروز گفت هروقت امادگی داشتی بیا باهم بریم،برا خودم خیلی سخته برم پیش روانپزشک،با سیتارا ...

افررررررررین عزیزم کار خوبی میکنی👌انشالله به لطف خدا و تلاش های خودت همه مشکلاتتون حل میشه❤❤❤

خانمای‌با تجربه میشه بیاین بگین از کالری ک مجاز هستین کمتر میخورین یا همون‌اندازه؟من۱۵۰۰تا مجازم ولی اینجا اکثرا همه ۱۰۰۰تا۱۲۰۰تا میخورن‌اگه ۱۵۰۰تا بخورم‌ نکنه‌ وزن‌کم‌نکنم؟

اخرش 
2706