2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386291 بازدید | 68434 پست

سیتاراجونم....ببخشیدتوبه کردیم ....امادر راه اسلام‌باشیم   والا شماها عملی تو کارین ...ماهم فقط گفتگوشیم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من دیروز ازصبح کالریم بالا بود.جاتون خالی حلیم خوردم!!!

دیگه شبم رفتیم پارک پیاده رویم خوب بود اما باز با یه لقمه کوکو متأسفانه خرابکاری شد.

حدود۱۱۳۰۰قدم هم راه رفتم.

این نیز بگذرد...                                                       
2740

خب خب صبح شنبه است 😁😁😁😁😁😁😁 وزن کشیههههههه اول بگم که خیلی خوشحالمممممم 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چون رفتم رو ترازو و نزدیک دو کیلووووووو کاهش داشتم 😍😍😍😍😍😍😍😍 راستش من این هفته گذشته تثبیت نبودم یعنی دلم طاقت نیاورد که بخورم و کالریمو بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ بستم و شنبه پیش ۷۵.۱۰۰ بودم و امروز ۷۳.۳۰۰ هستم 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

خب خب صبح شنبه است 😁😁😁😁😁😁😁 وزن کشیههههههه اول بگم که خیلی خوشحالمممممم 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چون ...

وای افرین عالی بود فقط اون افزایش وزن واسه هفته های اول مصرف دارو بود دیگه متوجه شدی که خودت میتونی کنترل کنی افرین😍😍😍😍😙😙😙😙

وای افرین عالی بود فقط اون افزایش وزن واسه هفته های اول مصرف دارو بود دیگه متوجه شدی که خودت میتونی ...

مررررررسی مهربونم انشالله به لطف خدا و کمک شما ها بتونم برسم ۶۸ 💪💪💪💪💪

2706