2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386374 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تا الان ۷۰۸ تا الانم برم به مدت ۱ الی ۲ ساعت تمیز کاری خونه دارم بعدم بچه ها رو ببریم پارک خدا بخیر کنه تا آخر شب😯😯😯

گروه آبی  وزن اولیه ۷۹/۱۵۰🤕 وزن هدف ۶۵ 😃
عزیزدلم کالریتو ۱۶۰۰ تا ببند در دوز دو روزم ۱۰۰۰ به پایین ببند کالریتو همه کارت عالیه کالریتم رعایت ...

چشم.

مرررررسی

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
سلامم عزیزم ....ریه هات حساسه دیگه گلم ماسک بزن ...اصلا اسلام بشوره چی میشه   بیچاره اسلام خا ...

من همیشه بی احتیاطی میکنم😥اسلام همه کار میکنه طفلی ،یه بار گرفتم از اون پودرا ،شن قاطیش بود😯دیگه زده شدم ،نخریدم

ببین خواهری...بزن صفحه اصلی که اومد اونجا پایین نوشته نشانه ها اونو بزن برو تو تاریخچه نوشته اونو بز ...

تاریخچه رو پیدا نمیکنم برنامه س شاید از گوشی من پاک شده تو صفحه اصلی تاریخچه نیست 

فقط خدا ...
آره ...میگم اسمت چی بود عزیزم اونو صدا کنیم ...محمد که نمیشه بگیم اونوقت آقا حساب میشه    

شما همون ممد صدا کن اسم پسرمه 😂😂😂اسمم و بگم میشناسنم عشقم آخه اسم پسملم اسم پروفایلم میترسم لو برم شاید تا حالا لو رفته باشم آخه اینجا تاپیک زیاد زدم ببخشید عشقم 😍😍😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

فقط خدا ...