2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386374 بازدید | 68434 پست
سلام بچه ها خوبین 😁😁میگم ی سوال من هر چی سرچ میکنم یا نینی سایت تاپیک میخونم تو گوگل موقع سرچ جدید ...

ببین خواهری...بزن صفحه اصلی که اومد اونجا پایین نوشته نشانه ها اونو بزن برو تو تاریخچه نوشته اونو بزن همشو علامت بزن حذف رو بزن تموم دیگه هیچی نمیاد

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین ۱۰۰۰برای وزن ما عالیه با ورزش 💪💪💪💪

آره ...میگم اسمت چی بود عزیزم اونو صدا کنیم ...محمد که نمیشه بگیم اونوقت آقا حساب میشه  

2728
بلد نیستم چجوری 🤔

ببین الان که اینجایی ها با دستت که صفحه رو میری بالا میای پایین همون پایین مینوسه صفحه اصلی صب کن عکس بندازم بهت بگم

ببین اینجارو صفحه رو تکون بدی با دستت اینا پایین میاد اون صفحه ی اصلی بزن خب رفتی اونجابازم انگشت رو پایین بالا کنبازم پایینش اینا میاد اونوقت نشانه رو بزن..رفتی اونجا صب کن بازم عکس بندازم

ببین اینجارو صفحه رو تکون بدی با دستت اینا پایین میاد اون صفحه ی اصلی بزن خب رفتی اونجابازم انگشت رو ...

اصلا همون نشانه رو بزنی صفحش باز میشه نگا اینجا خب بالاش بیشتر رو بزنی علامت ها میاد میزنی تاریخچه رو پاک میکنه

2740
سلام بچه هاا میگم یه سوال فنی این سفیدیای دور هندونه چند کالری بزنم؟آب خالیه ،من واسه کلیه م استفا ...

شیرین نیس که فکرنکنم کالری داشته باشه

الههههههی عزیزمممم نکن اینجوری با خودت با تاید خالی بشور تمیز میشه جونت خیلی مهم تره 😢😢😢😢

تمیز نمیشه سیتارت،عادت کرده به جوهر نمک 

نمیدونم چرا زود به زود کثیف میشه

دکترم بهم گفت با تاید ماشین بشور ،میگن خیلی خوله(عاشق اینجور دکترام😍)

😂😂😂منم درو بسته بودم ،وسط بخار سمی ،بدون ماسک 😑😑😑😑

ماشالله بهت عزیزم،ترشی نخوری ی چیزی میشی😂😂😂😂😂😂

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی