2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 388469 بازدید | 68434 پست
سلللاااام دوستان  امروز من ۸۹۵ تا بستم 😅 تلافی دیروز که کله پاچه زدم تو این سه روزم که اومد ...

یک کیلووووو ماشاللهههههههه هزار ماشالله آفرررربن عزیزمممم معلومه حسالی داری رعایت میکنی آفررررین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یک کیلووووو ماشاللهههههههه هزار ماشالله آفرررربن عزیزمممم معلومه حسالی داری رعایت میکنی آفررررین

ممنونم عزیزم مرسی😍😍😍

فکر کنم کله پاچه رو نمیخوردم بیشتر کم میکردم یا شایدم بخاطر دو روز ورزشی که بعد کله پاچه کردم لاغر شدم

خدا داند💎🙂😁😅💞🥀

دوستان سلام چه راهکارهایی داریم برای کاهش سایز من۱۶۷قدم و ۸۷و۷۰۰وزنم کالری شماری میکنم کیوکوشین ...

عزیزدلم کالریتو ۱۶۰۰ تا ببند در دوز دو روزم ۱۰۰۰ به پایین ببند کالریتو همه کارت عالیه کالریتم رعایت کنی مطمئنم عالی کم میکنی 

آخیشششش خوندمتون دوستتون دارممممم زیاددددد😘😘😘😘😘😘

❤❤❤😘😘😘

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

سلام صبح بخیر 

بچه ها من دیشب سرویسا رو با جوهر نمک میشستم ،حس کردم نفسم تنگه،قبلش هم اینجوری بود(از دو هفته پیش که جوهرنمک ریخته بودم هی حس میکردم نفس کم میارم و تو قفسه سینه م میخاره) ،بدتر شدم 

رفتم دکتر ،دکتر دوام داد،اب و غذام داد،زدم تو گوشش،گوشش خون اومدو...😆😆😆

الانم به خاطر انتی هیستامین و دیفن هیدرامین همه ش خوابم ،پسرم به زور بیدارم کرد،دیگه وعده بعدی رو نخوردم ،میترسم دوباره خواب برم .

دکتر گفت به شوینده حساسیت داری ،دیگه استفاده نکن😥😥بیچاره اسلام،شستن سرویسم هم افتاد گردنش،جارو‌که با خودش بود عملا

اوووف چقد حرف زدم 

بهتون حق میدم نخونین پستمو 

آی لاو یوتون دارم

دکتر واسم دوتا امپول نوشت 

منم که از امپول میترسم

گفتم بریم خونه 😄😄تا دم در بیمارستانم اومدیم ،دیگه شوهرم قانعم کرد که برم امپولا رو بزنم😅😅هیچوقت بچه هاتون رو گول نزنید سر آمپول زدن.ترسش از بچگیم مونده 😧😧بابام میگفت بیا بریم مامانت مریضه ببریمش دکتر ،میرفتیم اونجا منو آمپول میزدن😭😭البته حق داشتن اگه میگفتن میخوایم خودتو ببریم محله رو میذاشتم رو سرم😯😯😯

سلام صبح بخیر  بچه ها من دیشب سرویسا رو با جوهر نمک میشستم ،حس کردم نفسم تنگه،قبلش هم اینجوری ...

الهی عزیزم،خوب با ی تاید هم سرویسا تمیز میشنا،حتما تو جرم گیر و 10تا. شوینده رو قاطی میکنی بدتر از ابجیم😄😄😄اینقد خودتو داغون نکن از الان

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
دکتر واسم دوتا امپول نوشت  منم که از امپول میترسم گفتم بریم خونه 😄😄تا دم در بیمارستانم اومد ...

واااای امپول😖😖😖😖منم میترسم از امپول،از بچگی وحشت داشتم،البته در حد تو نه ها،من میزنم ولی خو میترسم دیگه،حاضرم 10تا سرم بخورم یدونه امپول نخورم😂😂😂😂😂

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
آخیشششش خوندمتون دوستتون دارممممم زیاددددد😘😘😘😘😘😘

تو عشق من بیدی😘😘😘😘😘

الهی عزیزم،خوب با ی تاید هم سرویسا تمیز میشنا،حتما تو جرم گیر و 10تا. شوینده رو قاطی میکنی بدتر از ا ...

نه فقط جوهرنمک خالی میریزم ،همیشه با اب رقیقش میکردم 

این دوبار وستقیم ریختم ،بهش بگو قاطی نکنه.خیلی خطرناک تر میشه 

دور از جون شما،یکی از اقوام ما اینا رو با هم قاطی کرده بود متاسفانه از دستش دادیم

واااای امپول😖😖😖😖منم میترسم از امپول،از بچگی وحشت داشتم،البته در حد تو نه ها،من میزنم ولی خو میتر ...

من همیشه سر امپول چونه میزنم با دکتر 😆😆دیشب یاد این افتادم که این همون دکتریه که ازمایش بارداریم رو نوشته به دکتر گفتم ذوق کرد که یادمه ،عوضش یادم رفت سر امپول چونه بزنم😂

نه فقط جوهرنمک خالی میریزم ،همیشه با اب رقیقش میکردم  این دوبار وستقیم ریختم ،بهش بگو قاطی نکن ...

اهان،پس دیگه اسلام خان خودش زحمتشو میکشه دیگه😁😁😁اره بعد فکر کن در دستشویی هم کیپ میبنده😬😬😬😬ی بار حالش بد شد دیگه از اون به بعد رعایت میکنه

2706