2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 388270 بازدید | 68434 پست
من همیشه سر امپول چونه میزنم با دکتر 😆😆دیشب یاد این افتادم که این همون دکتریه که ازمایش بارداریم ر ...

😂😂😂😂😂

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

سلامممممم...خواهرای گلممممممممم....  من اومدم  حالا میگین به ماچه....  خب  تا الان ۳۲۵تا انداختم تو شکم مبارک

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ممنونم عزیزم مرسی😍😍😍 فکر کنم کله پاچه رو نمیخوردم بیشتر کم میکردم یا شایدم بخاطر دو روز ورزشی که ...

کله ی پاچه سبب خیر شده  مبارکه خواهری

۷۰ کالری تا الان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
تو سایزت از منم کمتره من بین 42 و 44 هستم...منم الان شکم دارم که فک نکنم کامل آب بشه 😕

چه فایده قدم کوتوله هس بیشتر نشون میدم ...۶۰ بشم سایزم ۳۸ میشه بازم یه کم شکم هست....شکم کامل نمیره

نه از پهلو دیده میشه،من شکمم خیلی ترک خورده تو بارداری،کلا شل و ول افتاده،حتی اگه چربی هم نداشته باش ...

یکی از اثرات بد بچه ...میبینین کلا بچه مایه ی دردسره  

یکی از اثرات بد بچه ...میبینین کلا بچه مایه ی دردسره    

😂😂😂روزای اخر بود شوهرم گفت ی عکس بنداز از شکمت بعدا بهش نشون بده

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
😂😂😂روزای اخر بود شوهرم گفت ی عکس بنداز از شکمت بعدا بهش نشون بده

آره راست میگفت...بزرگ میشن میگن مثلا برای من چیکار کردی....یکیش این شکمو داغون میکنه  

آره راست میگفت...بزرگ میشن میگن مثلا برای من چیکار کردی....یکیش این شکمو داغون میکنه    

اره تا بگه لباسمو میدم بالااا😂😂😂😂😂😂

2706