2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386329 بازدید | 68434 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش اومدی عزیزدلم به برنامه نصب کن مانکن یا کرفس هر کدوم دوست داشتی بعد طبق فرمول هر روز فقط تا ۱۲۵۰ ...

قربونتون برم  عزیزم میخوام اقدام ب بارداری هم کنم مشکل ک پیش نمیاد برام ؟ بعد قرص متفرمین هم میخورم ـ قندم میوفته ـ یکم راهنماییم کنید ممنون ـ برنانه کرفس رو الان نصب کردم ـ اگه سردر بیارم ازش😦

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
قربونتون برم  عزیزم میخوام اقدام ب بارداری هم کنم مشکل ک پیش نمیاد برام ؟ بعد قرص متفرمین هم می ...

عزیزم اتفاقا رژیم و کاهش وزن کمک میکنه به سریع باردار شدنت من خودم قبل هر بار حاملگی وزن کم میکردم همون بار اولم حامله میشدم انشالله تو هم با لاغر شدن حامله میشی منم متفورمین میخورم روزی دوتا هیچ مشکلی نیست کرفسم عالیه من خودم کرفس نصب کردم هر جاش مشکل داشتی بیا بپرس هر روزم بیا تو تاپیک از بچه ها انرژی و انگیزه بگیر

2731

سلام صبح همگی بخیررر🌹

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اونقدر درد دارمممممم فردا هم کلی کار دارم نمیدونم چیکار کنم شاید برم یه دندون پزشکی دیگه

اره عزیزم  بری بهتره حداقل یه مسکنی چیزی میدن که درد نداشته باشی

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
دقیقققا 😍😍حتی پسربچه ها هم با موی بلند بامزه ترن 

😘😘😘👍👍👍😍😍😍😍

عزیزم اتفاقا رژیم و کاهش وزن کمک میکنه به سریع باردار شدنت من خودم قبل هر بار حاملگی وزن کم میکردم ه ...

چشم حتما ـ اره چار ماهه پیش سقط داشتم و الان میخوام اقدام کنم و کلی استرس . گفتم بیام اینجا سرگرم باشم بهتره فکرو خیال دور میشم وزنمم میارم پایین ب بارداری کمک میکنه ـ من رفتم برا صبحانه مثلا زدم ی تخم مرغ زده ۱۵۰کالری ـ نان هم ک میخوام باهاش مصرف کنم . و یا روغن ـ اینارو هم باید بزنم یا ن ـ من ب گفته شما حساب کردم باید در روز 1250کالری بخورم ولی تو کرفس نوشته۱۸۷۰چرا ؟

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2738
😂😂😂اره .بابام وقتی میبینه بلنده موهاش میگه پیامبرا هم گیسو داشتن😂😂یه بارم براش سون زدم میگه خوب ...

چه بابای جنتلمنی داری😁خدا حفظش کنه❤

فعلا از موقعیت استفاده کن و مدل های دلخواهت رو روی سر پسرت پیاده کن که یکم بزرگ بشه دیگه باید کوتاه کنی😀😀😀

خدااا کنههههه دیشب ساندویچ میخوردبم من یک سومشو خوردم بقیه رو دادم امیر خخخخخخ زن دایی بزرگه امیر ...

افررررررین خانوم با اراده 💪💪💪انشالله همین جوری ادامه بده تا از سفر برگشتی و رفتی روی ترازو از خوشحالی بال دربیاری😍😍😍

کالری صبحونه ام 240 تا 

برای ناهار مهمون دارم برم به کارام برسم🙋

سلام دوسای گلم😘😘😘

من اومدم🙋🙋🙋🙋🙋

کالری صبحانه م شد215تا

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
چشم حتما ـ اره چار ماهه پیش سقط داشتم و الان میخوام اقدام کنم و کلی استرس . گفتم بیام اینجا سرگرم با ...

عزیزم معیار کرفس با ما فرق میکنه ما طبق قانون دکتر کرمانی پیش میریم واسه تعییت کالری مصرفی 

تخم مرغ و یا میتونی جدا بزنی روغن و تخم مرغ رو یا نیمرو بزنی من حال داشته باشم جدا میزنم

2706