2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386322 بازدید | 68434 پست
سلام عزیزم اینجا با کالری شمار لاغر میکنن من مطمئنم برای مادر شما هم جواب میده تویی یه تاپیک خانمی ز ...

انشالله.میشه توضیح بدین چجوری کالری میشمرین؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیسودا جان ببخشید من فرمولش رو یادم رفته ولی مطمئناً دوستانِ تاپیک به محضِ آنلاین شدن سریع فرمولش رو برات اینجا میزنن ،قطعاً برای مادرتون نتیجه بخش خواهد بود ،بازم ببخشید من فرمولش رو فراموش کرده بودم

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚
از چه برنامه کالری شمار استفاده کنم بهتره

اینجا بیشتر بشقاب و کرفس رو میگن ولی بازم شما از بچه هایی تاپیک مشورت بگیر شاید برنامه ی بهتری رو معرفی کردند

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚
2731
آیسودا جان ببخشید من فرمولش رو یادم رفته ولی مطمئناً دوستانِ تاپیک به محضِ آنلاین شدن سریع فرمولش رو ...

مرسی عزیزم از انگیزه و راهنمایی هایی ک کردی.❤

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
گلم شما هم شروع کن ...دیگه وقتشه😘😘😘 راستی شوهر منم سال ۹۰ کیسه صفراشو برداشت ...الان هم خدا رو ش ...

دیروز با دکتر روانپزشکم مشورت کردم گفت اسلیم کوئیک رو بخور مشکلی نیست و گفت هر روز تردمیل برو میخوام از امروز به حرفش گوش کنم و با پشتکار شروع کنم 💪💪💪💪

2738
بخدا لحظه لحظه ی زندگیم با خدا تویی دلم میحرفم فقط گفتم خدایا یه چند وقتی ازم ناراحت نشو تا حالم بهت ...

الهی بگردممممم😢😢😢😢😢 عشق منی تو 

تو این چند وقت من تو رو خیلی مقاوم و با فهم و کمالات دیدم عزیزدلم میدونم یعنی مطمئنم با این نیرو و توانی که داری بازم مقاوم تر از قبل میشی و نمیزاری مشکلات جلو پیشرفتت رو بگیرن

سلام دوستان.منم اومدم از تجربه هاتون مشاوره بگیرم واسه مامانم.۹۴ کیلو شده😔 قند هم داره انسولین است ...

ای جانمممم خدا بهشون سلامتی بده انشالله عزیزدلم ما اینجا رژیم داریم و ورزش عزیزم که اکثرا با این اوضاع کرونا ورزشمون پیاده رویه مادر شما حتما حتما باید زیر نظر دکتر متخصص تغذیه باشه که واقعا درس اینکارو خونده باشه نه کارشناس تغذیه و اینکه اگه لازم باشه بنا به شرایطشون دارو هم میدن واسه لاغری 

عزیزم اول کالری شمار زیره یا مانکن رو نصب کن براشون بعد هر خوراکی که میخورن یا وزنشو یا مقدارشو وارد کالری شمار کنن اون واسشون حساب میکنه کالری ها رو مادر شما کاری مجازش رو از فرمول وزن ضربدر ۳۰ منهای ۱۰۰۰ به دست باید بیارن و هر ۵ کیلو که کم کردن ۱۰۰ کالری از کالری مجازشون کم کنن و ورزش و فعالیتم اگه داشتن وارد کالری شمار نکنن

2706