2703
2553
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 385492 بازدید | 68434 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانمممم بچه شیطون دوست دارم مثل بچه خواهرم😍😍😍😍😍

قربونت عزیزم .ان شا الله دختر شما هم سلامت و موفق باشه .بچه ها نعمتن❤ولی خدایی تو این شرایط کرونا و قرنطینه آدم دلش بحال بچه ها میسوزه...

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2720
من ک گزارش میدم     سیتارا جون کم کاره!!! من رژیم ۹ روزه پروتیین گرفتم،امروز۵ روزه و۲/۹۰ ...

آفرین عزیزم خیلی عالی کم کردی ...ان شا الله دو کیلو دیگه هم کم کنی و راحت بشی😁

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
عزیزمممممم حق داری هر چی بگی واقعا تنبل شدمممم

گلم شما هم شروع کن ...دیگه وقتشه😘😘😘

راستی شوهر منم سال ۹۰ کیسه صفراشو برداشت ...الان هم خدا رو شکر مشکلی نداره

😔😔😔😔منم حالم بد میشه کلا نماز و اینا تعطیل میشه منم خیلی ناراحتم

بخدا لحظه لحظه ی زندگیم با خدا تویی دلم میحرفم فقط گفتم خدایا یه چند وقتی ازم ناراحت نشو تا حالم بهتر بشه اصلا حسو حالِ ندارم اراده میکنم مثلاً الان سوره ی واقعه رو بخونم فرداش یادم میوفته اَااااا قرار بود فلان سوره رو بخونم دارم ظرف میشورم شروع میکنم به آیه الکرسی خوندن تا حی القیوم که میخونم بعداً یادم میاد دیدی همشو نخوندم ولی مطمئنم خدا از من ناراحت نمیشه من با اینکه از بچگی تا حالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم وبغیر از سختی چیزی نصیبم نشد زدم به بیخیالی دیگه چیزی برام مهم نیست فقط گذرانِ زندگی میکنم هزاران هزار بار زمین خوردم ولی بازم مقاوم تر از قبل شروع کردم خدا خودش میدونه چقدر خستم 

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚
2714

سلام دوستان.منم اومدم از تجربه هاتون مشاوره بگیرم واسه مامانم.۹۴ کیلو شده😔

قند هم داره انسولین استفاده میکنه ،فشار خون هم داره،پادرد و زانو درد هم که امانشو بریده بخاطر اضافه وزن زیادش،

تورو خدا اگه تجربه ایی دارین که چیزی بخوره باعث لاغریش بشه دریغ نکنین دکتر هم زیاد رفته رژیم هایه مختلف هم زیاد گرفته ولی زود خسته میشه اصلا بخاطر قندش نمیتونه گشنگی رو تحمل کنه و بخاطر پادردش فعلا نمیتونه ورزش کنه مگر اینکه یک ده کیلویی کم کنه بعد ورزش رو شروع کنه.

ممنون‌ میشم راهنمایی کنین

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
من حالم چندان تعریفی نداره دیروز ی کاربری تاپیک زده بود روز وشبام تکراریه کسل کننده خیلیا گفتن اونام ...

واقعا نمیتونم قبلاً مرتب ختمِ قران میکردم نماز که میخوندم چقدر با ذوق وعشق میخوندم ولی الان واقعا نمیتونم میخونم ولی فعلا حتی وضو گرفتن برام سختِ حمام رفتن برام سخته چندینو چندسالِ غمامو میریزم تو خودم حتی به مادرم نمیگم دلم نمیاد رنجشو بیشتر کنم به همسرم نمیگم چون بعداً طعنه میزنه به بچه هام نمیگم که با عقده بزرگ نشن خودم سنگِ صبورِ خودمم ،گاهی عکس پدرم رو میزارم روبروم وقتی خودم تنهام همه ی دردو دلامو باش میگم خوب که گریه کردم بعد آروم میشم 

سلام دوستان.منم اومدم از تجربه هاتون مشاوره بگیرم واسه مامانم.۹۴ کیلو شده😔 قند هم داره انسولین است ...

سلام عزیزم اینجا با کالری شمار لاغر میکنن من مطمئنم برای مادر شما هم جواب میده تویی یه تاپیک خانمی زده بود خواستم با آبلیمو لاغر کنم معدم بهم ریخته با کالری شماری فک کنم تویی دوسه ماه ۱۲ کیلو کم کرده بود ایشاالله مادرِ شما تویی این تاپیک به نتیجه دلخواهش برسه🙏🙏🙏🙏

2706