1232
1226
عنوان

کاربر talamostoofi

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 28 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عکس نتی گذاشت ضایع شد فحش میداد😅

كي؟؟؟ طلا فحش ميداد؟؟؟؟؟!!!!

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای خداي مهربان و بخشنده
هیچی عزیزم،کلا کارش سر کار گذاشتن بود،عکسای اینو اونو میفرستاد میگف خودمم.بچه های مام ماشالله انقد ز ...

واي خيلي حرفهاي عاقل اندر سفير ميزد كه!!!!

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای خداي مهربان و بخشنده
1156
بالاخره دایرکت جواب داد یا ن 😆

ميس نصيرزاده كيه؟؟؟

عکس از اینستا گذاشت کاراگاهان سایت دستشو رو کردن از رو نمیرفت اخرم فحش داد🙄

اخه كمي حرفهاش عجيب بود ميشه ادم از جاريش اينقدر تعريف كنه و الگو برداري كنه و بهاش دوست باشه بعدم پرسينگ كردن كه باكلاسي نيست علل البخصوص در خارج از ايران فقط قشر خاصي اينكارو ميكنن و اينكه پرسينگ كردن ربطي به نماز خوندن و قران خوندنو و اين حرفها،،،. كمي ضد و نقيض بود حرفهاش خدايي اما انرژي بهش بود😂

منم الان ميخواستم تاپيك اخرش بخونم  .چون قبلا وقت نكردم  اما ديدم كلا تركيده...هرچند مطالبش اكثرا شايد فانتزي هاي ذهنش بود  اما تاپيك هاش مثبت و انرژے بخش و انگيزه دهنده بود.

سلام       میشه لطفا با قلب پاک و مهربانت  برای درمان بیماریم دعا کنی؟ من هم از همین جا برای سلامتی و زندگی شاد و زیبات دعا میکنم.