2737
2734

بچه ها من ادرس پیجو دادم به برادر شوهرم حتما پیکیری میکنه.

الان ادرسو دادم گفت برم پیج ببینم چه خبر برا چی اصلن این کارو میکنن واسه چه کاریه معتادن یادلال 

خلاصه هیچی دیگه  پلیس که کاری نمیکنه گفتم برادر شوهرم به چندتا از مسعولین اطلاع بده برن جمعش کنن حداقل طفلی بچه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلان بچه هارو چيكار ميكننن شما با ده ميليون برو ته تهران بچه بخر بيا حتي كمتر از اين مبلغ هم هست اصلان ميزان كه بفروشن و يا اعضاشون رو بفروشن كجايي خواهر 😔😔😔

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2742
مثلان بچه هارو چيكار ميكننن شما با ده ميليون برو ته تهران بچه بخر بيا حتي كمتر از اين مبلغ هم هست اص ...

هرکجا هر جایی از این نقطه این کارو دیدین فورا به برادر شوهرم اطلاع بدین عکس پیجشو الان میزارم

2740
هرکجا هر جایی از این نقطه این کارو دیدین فورا به برادر شوهرم اطلاع بدین عکس پیجشو الان میزارم

مستند هم ساختن ولي خوب كارخاص ديگه ايي نكردن و هنوز هم هست 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
اصلا خیلی ناراحت  شدم  خدارو شکر برادر شوهرم گفت پیگیری میکنم  عکسو که دیدم دیوونه ...

الانـاین عکسی که گذاشتی برادر شوهرته؟اخه بچه ها ادرس یه پیج دیگه رو دادن تا اونجایی که میدونم

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706