2737
2734
عنوان

سونوی هفته ۱۲. این جنسیتش چیه به نظرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 38 پست
اگه هزینش برات مساله ای نیست آز ژنتیک بده یا سل فری بده دقیق مشخص بشه

دیگ تا حالا موندم یه ماه دیگ صبر میکنم سونوی آنومالی نشون میده دیگ

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته

همه اون عزیزانی که باردارن فقط دعاتون این باشا بسلامتی زایمان کنین هر کسی یه قسمتی داره من خاهر خودم اولیش که سقط شد پسر دوتا بعدش آورد پسر بخاطر دختر دوباره باردار شد خیلی هم مراعات غذایی داشت بازم پسر شد هر چی خواست خداست شکر کنین که باردار شدین و سالمین خودتون و نی نی تون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دخترم باشه خدارو شکر کن همسرت شاید اولش زیاد خوشش نیاد ولی به دنیا که بیاد میشه همه دنیای همسرت. دخترا عشق بابان.

بچه اول منم دختره منم مثل تو اولش کمی تو ذوقم خورد چون شوهرم برادر نداره و عاشق پسر بود ولی بعد به دنیا اومدنش روزی هزار خداروشکر می کرد که یه دختر مهربون و شاد داره . این یکی رو هم با توکل بخدا باردار شدم و اگه بازم دختر بود برام مساله ای نبود چون به جایی رسیدیم هر دومون که دیگه اصلا جنسیت بچه برامون مهم نیست.

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.

ادم وقتی جوون و کم سن و ساله حرف و نگاه اطارافیان براش مهمه و به همین خاطر فکر می کنه مثلا پسر داشتن یه نوع خوشبختیه ولی وقتی به سن ما برسی میگی مهم اینه که بچه داشته باشی و حسرت مادری نداشته باشی .

2731
اگه دخترم باشه خدارو شکر کن همسرت شاید اولش زیاد خوشش نیاد ولی به دنیا که بیاد میشه همه دنیای همسرت. ...

سختی خیلی کشیدیم مسیولیت یه مادر و چهار خواهر رو دوشش بود اصلا هم چیزی نگفته و نمیگه بقرآن همشم میگ دختر بابا میشه دیگ ! خودم دوست داشتم پسر باشه نذرم کردم ولی نشد دیگ. با خواست خدا که نمیشه جنگید به زورم نمیشه چیزیو از خدا خواست 

ادم وقتی جوون و کم سن و ساله حرف و نگاه اطارافیان براش مهمه و به همین خاطر فکر می کنه مثلا پسر داشتن ...

عزیزم من کم سن نیستم ۳۲ سالمه ! بعد ۵ سال ازدواج تصمیم گرفتیم بچه دار شیم سختی های زیادی پشت سر گداشتیم تصمیمم داشتیم همین یکیو بیاریم 

عزیزم من کم سن نیستم ۳۲ سالمه ! بعد ۵ سال ازدواج تصمیم گرفتیم بچه دار شیم سختی های زیادی پشت سر گداش ...

انشاله هر چی صلاحه براتون پیش میاد. درکت می کنم چون شوهر منم شرایط مشابهی داره و همیشه تحت فشاره بخاطر مشکلات اونا. 

2740