2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هرچی بگن واقعی نیس دل خوش نکن به این تشخیصا فقط آنومالی دقیق میگه مال منو هم تو ان تی خو دکتر هم اینجا گفتن دختر ولی پسر بود 

گرجان به جان من کنی...جان وجهان من تویی
ان شالله بسلامتی عزیزم نمیدونم از اینکه حالت کشیده هستش شاید پسره جون شنیدم اگه گرد باشه دخمله ولی د ...

اتفاقا میگن قوس بالای ۳۰درجه پسرع

دخترنازم من وباباجونت بی صبرانه منتظرتیم  از خدا میخوام سلامت وسالم چشماتوتواین دنیا باز کنه   
2738

من هفته ۱۳ رفتم معلوم نبودش گفتش من احتمالم بدم الکیه هفته ۱۷ به بعد واضحه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من هفته ۱۳ رفتم معلوم نبودش گفتش من احتمالم بدم الکیه هفته ۱۷ به بعد واضحه 

سلام عزیزم راستی‌واسه شمام معلوم نشد ؟ به من گفت احتمال زیاد دختز

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته
سلام عزیزم راستی‌واسه شمام معلوم نشد ؟ به من گفت احتمال زیاد دختز

نه اصلا هرچقدر سعی کرد گفت مشخص نیست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نه اصلا هرچقدر سعی کرد گفت مشخص نیست 

شوهرم احساس کردم خورد تو ذوقش ولی ب من گفت هرچی هست سالم باشه ولی از حالت چهرش فهمیدم رفت تو خودش! چهارتا خواهر داره برادر نداره پدرم ندارم دوست داشتم به خاطر اون پسر باشه 

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته
2706