2737
2734
اره کلا خوشم نمیاد کسی ب بچه ام بدون اجازه چیزی بده حتی مامان خودم. بچه ها موز و عسل ب نینی های ...

اره منم ش نیدم

عسل که کلا دور از جون بوتولیسمو مرگ میاره

موز هم شنیدم دیر زبون باز میکنن

اما دختر من عاااشق موزه

بدغذاست تو غذاهاش اگه موز باشه میخوزخ فقط 

منم انقد از خواص موز برام گفتن این ضررشو به جون خریدم

اره کلا خوشم نمیاد کسی ب بچه ام بدون اجازه چیزی بده حتی مامان خودم. بچه ها موز و عسل ب نینی های ...

عسل کیوی خربزه توت فرنگی

این ها زیرردوسال منع هستن

یا مرکبات و شیر گاو زیر یکسال پرزهای معده رو ازبین میبرن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم ش نیدم عسل که کلا دور از جون بوتولیسمو مرگ میاره موز هم شنیدم دیر زبون باز میکنن اما دختر ...

انشالله چیزی نمیشه اون نرسیده ها ک یخورده سبز هستن خطرناکن.کاملا رسیده بده

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
عسل کیوی خربزه توت فرنگی این ها زیرردوسال منع هستن یا مرکبات و شیر گاو زیر یکسال پرزهای معده رو از ...

کیوی میدادم خوب شد گفتی.مرسی گلم

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2731
کیوی میدادم خوب شد گفتی.مرسی گلم

قربونت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عسل کیوی خربزه توت فرنگی این ها زیرردوسال منع هستن یا مرکبات و شیر گاو زیر یکسال پرزهای معده رو از ...

موز که ممنوع نیس هست،؟

دحتر من فقط موز میخوره ،بدغذاس، تو غذاش اگه موز قاطی کنم میخوره فقط

موز که ممنوع نیس هست،؟ دحتر من فقط موز میخوره ،بدغذاس، تو غذاش اگه موز قاطی کنم میخوره فقط

نه به لحاظ خوراکی و ارزش غذایی ممنوع نیست

اما زبون باز کردن رو من خیلی نمیدونم

چون من دخترم خیلی زود به حرف افتاد دیگهه میدادم بهش 

چون دوسه قلم میوه میتونست بخوره به خاطر الرژیش  و فوق العاده پتاسیم داره عالیه

نه به لحاظ خوراکی و ارزش غذایی ممنوع نیست اما زبون باز کردن رو من خیلی نمیدونم چون من دخترم خیلی ز ...

ممنون عزیزم اره انقد خاصیت داره که گفتم چیکا. کنم ،حالا فوقش دیرتر حرف بزنه

بهتر از اینه که هیچی نخورخ و ضعیف بار بیاد

2738
ممنون عزیزم اره انقد خاصیت داره که گفتم چیکا. کنم ،حالا فوقش دیرتر حرف بزنه بهتر از اینه که هیچی نخ ...

درسته 

نوش جونش باشه ایشالا

فعلا دوماه و نیمه واسه چهار ماهگیش لطفا بگو😊😘

دارم غذا میپزم یکم دیگ برات تایپ میکنم

فعلا دوماه و نیمه واسه چهار ماهگیش لطفا بگو😊😘

ببین اول از فرنی خیلی رقیق استفاده کن. یزره فقط ارد بریز بقیه شیر. در حد چند قاشق بهش بده بعد دیگه نده باز شبش چند قاشق

کم کم زیادش کن. پنج ماهگی سرلاک برنج و شیر خیلی رقیق درست کن بهش بده.  بیسکوییت مادر رو تو اب داغ خیس کن مثل فرنی له میشه اونو بهش بده .سیب زمینی ابپز شده یکم کره بزن و تو اولای شیش ماهگی بده. سوپ درست کن با بلندر یا گوشتکوب له کن بده بهش. بعدش هم از ده ماهگی کم کم دیگه غذای خودتون رو له کن بهش بده.از ده ماهگی سرلاکشو خرما و میوه هم میتونی بدی.

ولی بعد واکسن چهار ماهگی از همون فرنی و بیسکوییت مادر ک دو تیکه اش کردی و ریختی تو ی پیاله چند قاشق بهش اب جوش اضافه کن و درشو بزار دو سه دقیقه بعد میبینه له شده اونو بهش بده بخوره.

ببین اول از فرنی خیلی رقیق استفاده کن. یزره فقط ارد بریز بقیه شیر. در حد چند قاشق بهش بده بعد دیگه ن ...

ب شیر حسایت داره چی کار کنم

🔴اگه به من باشه ستاره های آسمونو براش میکنم فرش زیر پاهاش که عوض بشه حال و هواش🔴
2706