2737
2739
عنوان

شماباشوهرمعتادباج بگیرچی می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدشماکسی نمیشناسیددرشرایط من باشه بگیدچی کارکرده

عزیزم شما ک نمیتونی ی عمر با روح وروان خودتونو بچهاتون بازی کنین ک دشمنات خوشحال میشن اگه بفهمن شوهرت معتاده. شما برو پیش ی وکیل مشاور بگیر از وکیلت با شوهرت حرف میزنه تمام شرایط توضیح میده میگه اگه خانمت ازت شکایت کنه اول اینکه چون شما معتادی بچها میدن ب مادرشون دوم اینکه مهرشو بزاره اجرا بیچاره ای بالاخره ازش تعهد بگیر اگه ادم شد ک هیچ وگرنه زندگی با این مرد هیچ مقصدی نداره

2731

ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
قانون بچه ها را به شما میده بعضی مواقع تنها چیزی پای ادم را میبنده واسه طلاق نداشتن جسارت هست بعد به ...

نمیدونم شایدحق باشما باشه چون من به خاطرنگاه بدمردم چشمچرونی مرداترس زنای شوهردارکه میترسیدن شایدشوهرشونومی خوام ازچنگشون دربیارم ازدواج تن دادم درصورتی که پدرم مخالف بودباازدواج من

2740