2733
2734
عنوان

شماباشوهرمعتادباج بگیرچی می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 52 پست
میدونم اون می خوادفقط ماروتیغ بزنه داداشم میگه نترس جلوش وایس ولی بچه هاموچی کتم میگه میبرم جایی دست ...

بچه ها ازاین همسرتون هستن ؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا گوش نمیدی ...یه ذره اطلاعاتتو ببر تو این زمینه بالا و جا نزن ..الان بچه هاتون به شما احتیاج ...

نمیدونم شایدچون خیلی بهش اعتمادداشتم یاعلایم اعتیادنمیدونستم ولی خانوادش میدونستن بهم گفتن مافهمیده بودیم به تونگفتیم  گفتم می گفتیدشایداولش درمان میشد بهم می خندن

خانوادشم خیلی اذیتم می کنن اصلافکربچه هام نیستن ولی برعکس پدرمادرمن اوناروازمنم بیشتردوست دارن بابام ...

ب خانوادش بگو بیایین تکلیف پسرتونو مشخص کنین یه جوری تو طلبکار باش ، بعد ازدواج با شما اعتیاد پیدا کرده یا از قبل بوده ؟؟

2731
2738
نمیدونم شایدچون خیلی بهش اعتمادداشتم یاعلایم اعتیادنمیدونستم ولی خانوادش میدونستن بهم گفتن مافهمیده ...

الله اکبر 😐میخندن ؟؟؟خدای من ..چطور با زندگی یه دختر بازی میکنن ...کاملا مشخصه حانوادش واسشون مهم نیست که چی بشه ..

الان بچه هام مریضن بابام کلی خرجشون کرده به خداخجالت می کشم ازشون داداشش سرشب اومدگفت فلانی گفته یاپول بدن بزارم سرپیش خونه یابیاداثاث دخترشوببره داداشم میگه ماباج نمیدیم بیادبچه هاشوببره چه کارکنم گیرکردم

اخه بدبختانه هیچ کس نمی دونه مشکل ماچیه ماطوری رفتارکردیم همه فکرمی کنن ماخوشبختیم جالا من چی بگم بگم شوهرم ازم پول می خوادهمه دشمن خانواده من هستن چون خانوادم فرهنگی بی جاشیه شوهرمن شده مشکل خانوام که همه بفهمن ذوق مرگ میشن