2737
2739
عنوان

شماباشوهرمعتادباج بگیرچی می کنید

435 بازدید | 52 پست

سلام من هفت سال ازدواج کردم دوتا دختردارم شوهرم سه ساله اعتیادداشته ومن بدبخت ساده یه سال فهمیدم توی خانواده ماادم معتادنبودمنم به شوهرم اطمینماندداشتم ا صلا فکرنمیکردم معتادبشه توی یه سال سه بارکمپ خابوندمش ترک نکردبرگشت سراغش دوساله بیکارکاربراش پیدامی کنیم نمیره میگه من برق کارم این جا به جزبرق کاری نمیرم ماخونم تهران بوده  یه سال  اومدیم شهرستان

تا خودش نخواد اسمون و به زمین بیاری نه ترک میکنه نه دنبال کار میره...اینا الان تو حالت مث خلسه ان حس میکنن فقط حرف خودشون حرفه بقیه هرچی میگن حرف مفته

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک تحمل اعتیاد و خیانت و کتک زدن نداشتم تو سند ازدواج نوشتم در صورت این ۳تا تمام اموال شوهرم و حق حضانت و طلاق با منه

اول برو مشاور.بعد اگر شوهرت درست نمیشه طلاق بگیر چون بعد ها میفهمی ک چه جوری جوونیت دادی 

واقعا متاسفم که این حرف ومیزنم ولی عزیزم بهتره به فکر جدایی باشی درغیراینصورت یک عمر روح وروان وجسم خودت وبچه هات ونابود میکنه اعتیادبه چی داره؟؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2738

کنارش بمون

انقدر بهش محبت کن که به خودت معتاد بشه

پولی که درمیاره هم یه جوری ازش بگیر دست خودت باشه تا همه شو واسه مواد خرج نکنه

راستی اعتیادش به چیه؟

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

تا خودش نخواد شما 1000 بارم ببریش ترک نمیکنه ...الان امیدی واسه ترک کردنش داری ....خدایی ناکرده مواد توهم زا که مصرف نمیکنه ...و خیلی خیلی باید مراقب روابطتون هم باشی ...چون حس کردم ساده هستید که انقدر دیر فهمیدی ..والا تو این موارد ادم نمیدونه راه درست کدومه 

من فقط گرفتاردخترامم دلم نمیادجداشون کنم اونم همش تهدیدمیکنه الان داداشم میگه بده ببره ولی من بدون ا ...

دخترات چند سالشونه

نگفتی اعتیادش به چیه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
پیش مشاور برید هر دوتون اینجا معمولا جز طلاق هیچ راهکار دیگه ای نمیدن بهتون

ببخشیدا دوست عزیزم ولی متاسفانه الان بعضی از مراکز مشاوره ها ازطریق بردن وآوردن مردم جلسات زیادی وبابت مشاوره اراعه میدن که فقط جیبشون وپرکنن وهیچ مشکلی هگ ازمشکلات مراجعین حل نمیکنن اما اعتیاد بلای خانمان سوز که جز فرد قربانی بقیه اعضابیگناه خانواده هم میسوزن بهتره تادیرنشده راهشون وجدا کنن

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2706