2733
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26226 بازدید | 1683 پست
درمورد موسیقی هم همینه ی دوس دارم عاشق مجید خراطهاس  اونروز تو ماشین داشتم پینک فلوید گوش میدا ...

😂😂😂واسه این باید یه تاپیک جدا بزنم

یه بنده خدایی گفت من عاشق دسامبر رین گانزن روزسم.😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهات موافقم اما نه در مورد عقاید یک دلقک چون هانریش بل از اون دست نویسنده ها نیست اصلا، اما کتاب بیشعوری کتاب های کوئیلو، دنیای سوفی، ملت عشق، قلعه ی حیوانات و این آخریا من پیش از تو اینجوری بودن اگرچه به نظرم ممکنه به جز بیشعوری و کتاب های کوئیلو بقیه ی این کتابا کتابای خوبی هم باشن مثه همون عقاید یک دلقک اما خب یهویی مد میشن به دلایل مختلف.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
بیگانه البرکامو رو خوندم که اصلااااا دوست نداشتم  خرمگس رو هم خوندم  باز بهتر بود. چقدر س ...

می دونی به نظرم انگار کتاب خوندن یه بخش از نیازهای روحی ادمها یا دغدغه های ذهنیشونو جواب میده و انگار ما با ورق زدن یه کتاب با نویسنده اش تبادل افکار می کنیم.حالا فکر کن مباحثه با یه اندیشمندی مثل کامو یا هر نویسنده بزرگ و بنام دیگه چقدر می تونه لذت بخش باشه انگار رودرو نشستی و در حال چای خوردن داری باهاش گفتگو می کنی😍حالا ما ادمها بسته به دغدغه هامون و برهه ایی از زندگی که درش هستیم جذب نویسنده های مورد علاقه خودمون میشیم که شاید حتی چند سال بعدش نظرمون راجع بهشون تغییر بکنه🤔

2740
به نطر من بادبادک باز هم قشنگ بود. 

آره به نظر منم قشنگ بود, یه کتاب دیگه هم همین نویسنده داره اسمش دقیق یادم نیست, فکر کنم هزاران خورشید درخشان یا یه همچین چیزی, اون زندگی زنان افغان رو توو همین زمان کتاب بادبادک باز روایت میکنه, اونم قشنگه اگه نخوندی بخونش.

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار...
من تمام آثار دکتر شریعتی رو خوندم به جز کویر  عالیه

تمامش که نه از شریعتی خواندم اما الان حاضر. نیستم بازخوانی کنم انگار مال یه دوره بود تو ذهنم تموم شد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
درمورد موسیقی هم همینه ی دوس دارم عاشق مجید خراطهاس  اونروز تو ماشین داشتم پینک فلوید گوش میدا ...

‌😁😁😁😁   درسته همه ایناسلیقه ای هست ولی بنظرم سلیقه رو هم باید تربیت کرد 

من شاگردای دارم عاشق تتلو و این رمان های زرد و‌این چیزا اتفاقا صحبت میکردم باهاشون که فلان اثر رو بخونید میگفتن خب ما اینا رو دوست داریم گفتم اصلا بد نیست این مدل رمان یا موسیقی رو بپسندی بد اینه که فقط اینا رو بشناسی روحت رو فقط با اینا تغذیه کنی بد اینه که همه ترک های تتلو‌رو حفظ باشی ی تصنیف بنان یا تاج اصفهانی نشنیده باشی  صادق هدایت رو نشناسی  اصلا ندونی بزرگان ادب و هنر کشورت کی هست

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706