2733
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26252 بازدید | 1683 پست
دقت کردم کسایی که رمان خوندن رو با رمان های زرد عامی پسند شروع میکنن وقتی میرن سمت اثار فاخر ادبی لذ ...

یکی از خاله هام یه کارتن پر کتابای فهمیمه رحیمی رو داره به  جنایات و مکافات میگفت اشغال😐 مصداق همین حرف شما

کافکای ایرانیزه 😁 ولی  بنظرم جامعه ی اون زمان ایرانو خیلی خوب نقد میکرد .مثه داستان اون دوتا خ ...

داستان آبجی خانوم رو میگی؟

هدایت نابغه بود تو این شکی نیس

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای من نوجوانی خواندمش به نظرم عجیب بود. الان مثل خواب یادم هستش جز به جز یادم نمیاد منتها برام اینک ...

لاری❤️❤️❤️

من هنوزم ب هرکی بخوام هدیه بدم این کتاب رو هدیه میدم چون بی نهایت دوسش دارم ❤️❤️❤️😍

خیلی موافقم  دوستای من ک رمان هایی زرد ایرانی میخونن اصلا تحمل خوندن آثار برجسته رو ندارن  ...

اره عزیزم منم برخورد داشتم با این قبیل رمان خون ها فک کن طرف ماهی دوسه تا رمان میخونه همش هم ازین رمان های زرد حیف چشم و وقته واقعا

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
دقت کردم کسایی که رمان خوندن رو با رمان های زرد عامی پسند شروع میکنن وقتی میرن سمت اثار فاخر ادبی لذ ...

من رمان خواندنو با بابالنگ دراز شروع کردم اما بعد هرچی دستم رسید خواندم بستگی به زمانش لذت میبردم یا بدم میومد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
چراغ ها رو من خاموش میکنم از زویا پیرزاد؟ داستاناش دیگه خیلی خیلی تهشون بازه. انگار از نصف قطع شده. ...

زویا پیرزاد خیلی عهد بوقی مینویسه

کتاب عادت میکنیم رو میخونی انگار یه نوجوون نوشته خیلی بی مزه است داستانش

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
اره عزیزم منم برخورد داشتم با این قبیل رمان خون ها فک کن طرف ماهی دوسه تا رمان میخونه همش هم ازین رم ...

درمورد موسیقی هم همینه ی دوس دارم عاشق مجید خراطهاس 

اونروز تو ماشین داشتم پینک فلوید گوش میدادم گفت وااای چ آشغالایی گوش میدی 😂

قیافه 

من😖

راجر واترز😩

سید بارت😦

دیوید گیلمور😒

😂😂😂😂

2706