2733
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26293 بازدید | 1683 پست

دقت کردم کسایی که رمان خوندن رو با رمان های زرد عامی پسند شروع میکنن وقتی میرن سمت اثار فاخر ادبی لذت نمیبرن و فک میکنن اثر،اثر به درد بخوری نیست در صورتی که این باین خاطره که سطح سلیقه ادبیشون بخاطر خوندن اثر بد تنزل پیدا کرده 

من رمان و اثر داستانی خوندن به طور جدی رو با اثار صادق هدایت و صادق چوبک و الکساندر دوما ماکسیم گورکی و تولستوی شروع کردم   یادمه ی سری یکی ازین رمان های معمولی از م مودب پور بود رو خوندم بیش از چند صفحه نتونستم پیش برم از بس اثر سطح پایین و فاقد ارزش ادبی بود

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
اره منم این کتابو وقتی دبیرستانی بودم خوندم و یادمه خیلی گریه کردم و جالبه بلافاصله بعد از تموم شدنش ...

👍🏻👍🏻البته من تأثیرگذارترین رمان زندگیم لبه ی تیغ اثر سامرست موام بود تو دوره ای ک خوندم ❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

البته بوف کور یکی از بهترین کتاب هایی هست ک خوندم  ولی در کل متأسفانه نویسنده های ما همه تحت ت ...

کافکای ایرانیزه 😁 ولی  بنظرم جامعه ی اون زمان ایرانو خیلی خوب نقد میکرد .مثه داستان اون دوتا خواهرا که یکیشون خوشکل بود و شوهر کرد و اونیکی خودکشی اسمش یادم نیس.هنوزم ایرانیا گیر این مقایسه هان

حالااینا که خوبه یکی به من توصیه کرده برم کتاب فلسفه و اصول رئالیسمشو بخونم  فکر کنم اصلا به گ ...

درکش سخته من هروقت کتاب فلسفی خواندم خوابم رفته 😂😂چنین گفت زرتشتو تقریبا یه ماه طول کشید تموم کنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
دقت کردم کسایی که رمان خوندن رو با رمان های زرد عامی پسند شروع میکنن وقتی میرن سمت اثار فاخر ادبی لذ ...

خیلی موافقم 

دوستای من ک رمان هایی زرد ایرانی میخونن اصلا تحمل خوندن آثار برجسته رو ندارن 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
البته بوف کور یکی از بهترین کتاب هایی هست ک خوندم  ولی در کل متأسفانه نویسنده های ما همه تحت ت ...

کلا میگم تو این سایت تو همه ی نظر سنجی ها بلا استثنا همه اینا میگن 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
قابل نداره عزیزم 

زنده باشی عزیزم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
👍🏻👍🏻البته من تأثیرگذارترین رمان زندگیم لبه ی تیغ اثر سامرست موام بود تو دوره ای ک خوندم ❤️

وای من نوجوانی خواندمش به نظرم عجیب بود. الان مثل خواب یادم هستش جز به جز یادم نمیاد منتها برام اینکه یکی اونطور مثل شخصیت اصلی  از دنیا دل بکنه جالب بود 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

کتاب  دا   قشنگ بود بد تمومش کرد

کتابای خالد حسینی رو دوست داشتم

سالهای ابری ۴جلدی درویشیان عالی بود

کتابهای اسماعیل فصیح هم دوست داشتم

یه زمانی خوره کتابهای ترجمه ذبیح الله منصوری بودم

بربادرفته و دنباله ش اسکارلت

دزیره جین ایر ربه کا آنا کارنینا

و و و و و و ....

❤❤❤❤❤❤❤
2706