2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من متولد ۷۲ هستم مهریه ۳۷۲

منم متولد ۷۲ هستم مهریم همون ۷۲تاس

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

بابای من مهریه زیاد تعیین کرد ولی بعدش کرد ۲۰۰ تا وقتی خانواده داماد رفتن بهم گفت مهریه اهرم زندگیته یه وقتایی ممکنه لازم باشه به مرد فشار بیاری که از راه بیراه نشه ولی هیچوقت حق نداری مهرت بگیری منم فقط وقتی شوهرم بهم خیانت کرد با مهریه ترسوندمش از ترس مهریه یکم خودش و جمع می‌کنه خیلی کم نزار خیلی زیاد هم نزار نیتت هم گرفتن نباشه ولی لازمه باشه 

حالا شوهرت داره بده برامن ک فرقی نداشت در هر صورت نداره بده😂😂😂

نه بابا نداره همین براش کلیه هزار بار گفتم اگه فقط ۵ تا دونشو بدی بقیشو میبخشم نداره که😆😆

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2706