2737
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26252 بازدید | 1683 پست
خرمگس لیلیان وینیچ کتابهای البر کامو(هر چی که نوشته) خصوصا سقوط بیگانه کتابهای میلان کوندرا مثل جا ...

بیگانه البرکامو رو خوندم که اصلااااا دوست نداشتم 

خرمگس رو هم خوندم  باز بهتر بود. چقدر سلیقه اییه کتاب

اره موافقم اپیدمی شده مثلا عقاید یک دلقک،دنیای سوفی،بلندیهای بادگیر،قهوه سرد اقای نویسنده،کوری...هم ...

اخ این کتاب قلب منو مچاله کرد با این حال عاشثش شدم

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا  یه سری فقط صد سال تنهایی  ملت عشق  کوری  بیشعوری  شازده کوچولو& ...

البته بوف کور یکی از بهترین کتاب هایی هست ک خوندم 

ولی در کل متأسفانه نویسنده های ما همه تحت تأثیر کسی هستن نهایتا 

مثل هدایت ک خیلی تحت تأثیر کافکا بود نوشته هاش

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2731

صددرصد موافقم

ی سری کتاب چرند بین مردم الکی ترند می شن و سایی ک حتا روزنامه دس نگرفتن برای اینک ادای کتاب خونی رو دربیترن چنتا جمله ا این کتابت کپشن می کنن مث بیشعوری و این حرفا

من پیش از تو و تو بعد من و اونهای بعد از بقیه 

یه پروژه کاملا از پیش تعیین شده برای فروش این کتاب ها از طرف ناشر بود

واقعا داستان کلیشه ای چرتی داره

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
هبوط در کویر و نیایش البته از حق نگذریم نیایش قشنگ بود.راز و نیاز های خالصانه..من تا نصفه خوندم بضی ...

حالااینا که خوبه یکی به من توصیه کرده برم کتاب فلسفه و اصول رئالیسمشو بخونم 

فکر کنم اصلا به گروه خون من نمیخوره😆😆😆

2740
من رمان هایی که بر اساس واقعیت نوشته شده باشه رو دوست دارم .اخرین کتابی که خوندم کتاب دزیره سرگذشت م ...

پس پائولا رو بخون اثر ایزابل آلنده 

اخ از این کتاب 

اخ از این کتاب 

کوری و کلا ژوزه ساراماگو خیلی اگزجره س من سبکشو دوس ندارم 

من برعکس عاشق کوری شدم اونم کوری سفید انگار یه جور وضع جوامع فاسد رو نشون میداد مردمی که سفید میدیدن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ی آیدی داشتم تو یاهوب اسم آرتور خرمگس🙂من تو اون سن برای آرتور گریه کردم ❤️❤️

اره منم این کتابو وقتی دبیرستانی بودم خوندم و یادمه خیلی گریه کردم و جالبه بلافاصله بعد از تموم شدنش دوباره از اول شروع به خوندن کردم.تنها کتابیه که تو زندگیم دو بار خوندمش.البته بجز شازده کوچولو که چندین و چند بار خوندمش😍

2706