2733
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26278 بازدید | 1683 پست
از نظرم سلیقه ی ادبیات هم میتونه مث هرچیز دگ متفاوت باشه  درمورد کتاب اولی ک گفتین من قلم زویا ...

دقیقا 

یه سری فقط صد سال تنهایی 

ملت عشق 

کوری 

بیشعوری 

شازده کوچولو 

بوف کور 

اینا رو حفظ کردن 

اینمهی میگن 

بلندی های بادگیر 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=83028466]از نظرم سلیقه ی ادبیات هم میتونه مث هرچیز دگ متفاوت باشه  درمورد کتاب اولی ک گفتین من قلم زویا ...[/QUO

من ی فهرست کتاب هایی ک باید خونده بشن رو از نت گرفتم فعلا ک دارم میگیرم می خونم.ب نظرم خوندن هر کتاب تجربه جدیدیه ک ارزششو داره.من ک اینطور فک میکنم.

عاقبت هجوم ناگهان عشق,فتح می کند پایتخت درد را..
2731
منم همینطور  بر خلاف این همه طرفداری که داره و ازش تعریف میکنن بنظرمن ی اثر کاملا معمولیه ...

من الان دوهفته است کتاب پرواز بر اشیانه فاخته رو گذاشتم بهش بیمحلی میکنم 😁مبادا شروعش کنم مطمینم کتابیه که ناراحتم میکنه نمیدونم چرا گرفتمش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من الان کتاب صدسال تنهایی گارسیا مارکز دستمه ولی یه بار خوندنش کافیه جالبه ولی یه چیز گیج کننده ...

من پیشنهاد میکنم یه کاغذ و قلم کنارتون بذارید روابط رو یادداشت کنید چندبار که تکرار بشه حفظ میشید چون با خط خودتو نوشتید راحت تر یادتون میمونه

یکی از کتاب های مورد علاقم ک برای چندمین بار میخونم  البته من هروقت دلم برای کتابی تنگ بشه ی گ ...

مرسی عزیزم عکس گذاشتی من از این نویسنده دمیان رو خوندم و خوشم اومد البته چندسال پیش. اینم میخونم حالا

[QUOTE=83028466]از نظرم سلیقه ی ادبیات هم میتونه مث هرچیز دگ متفاوت باشه  درمورد کتاب اولی ک گف ...

من از سن خیلی کم ب واسطه ی خانوادم ک اهل مطالعه بودن ب کتاب خوندن علاقه مند شدم حتی تو ۹سالگی کتاب های شل سیلور استاین و جک لندن رو میخوندم 

و کم کم خودم راهمو تو کتاب خوندن پیدا کردم و هیچوقت خودمو محدود ب ی سبک نکردم 

ب نظرم خیلی کار خوبی میکنی❤️❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
من الان دوهفته است کتاب پرواز بر اشیانه فاخته رو گذاشتم بهش بیمحلی میکنم 😁مبادا شروعش کنم مطمینم کت ...

بدش به من 😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
دقیقا..من اول کتابای شریعتی رو گرفتم بخونم..ولی اصن خوشم نیومد هنوز دارن خاک میخورن.یا کتاب بوف کور ...

منم با تو هم عقیدم 

البته هنوز کتابای دکتر شریعتی رو نخوندم ولی تو برنامم هست 

تو کدوما رو گرفتی؟