2752
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26278 بازدید | 1683 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

علویه خانوم  صادق هدایت جالبه بخون

😄😄😄همش فحشه"اونم فقط میخواست اب کمرشو تو دل من خالی کنه" من اینو از کتابخونه گرفته بودم یکی زیر این جمله خط کشیده بود نوشته بود "اه حالمونو به هم زدی با این داستان نوشتنت"

نه سطحی نخوندم  فکر میکنم همون قضیه دنیای متفاوت درست تر باشه  اصلا درکش نمیکنم این آدمو ...

دقیقا همونه مخصوصا تو زنده ب گورش ک آخرین لحظه های عمرشو میگه و‌خودکشی های ناموفقشو ب نظرم دنیارو اون درک کرده ک ب هیچ چیزش دل نبسته نه ماها 😍

2731
مرسی عزیزم عکس گذاشتی من از این نویسنده دمیان رو خوندم و خوشم اومد البته چندسال پیش. اینم میخونم حال ...

دمیان ک حرف نداره دارم کتابشو ❤️اگر دوس دارید میتونم از کتابای دک دستم عکس بذارم

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
دقیقا  یه سری فقط صد سال تنهایی  ملت عشق  کوری  بیشعوری  شازده کوچولو& ...

خوب خیلی از این کتابا جزو صد اثر  برتر دنیاست من خیلی وقتا از روی لیست اثار برتر. کتاب انتخاب میکنم میبینم دوستشون ندارم مثلا سرخ وسیاه استاندال جزو شاهکاراست من دوستش ندارم تصویر دوریان گری دوستش ندارم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
منم با تو هم عقیدم  البته هنوز کتابای دکتر شریعتی رو نخوندم ولی تو برنامم هست  تو کدوما ...

هبوط در کویر و نیایش

البته از حق نگذریم نیایش قشنگ بود.راز و نیاز های خالصانه..من تا نصفه خوندم بضی پاراگراف ها اشکم میومد

عاقبت هجوم ناگهان عشق,فتح می کند پایتخت درد را..
خرمگس لیلیان وینیچ کتابهای البر کامو(هر چی که نوشته) خصوصا سقوط بیگانه کتابهای میلان کوندرا مثل جا ...

ی آیدی داشتم تو یاهوب اسم آرتور خرمگس🙂من تو اون سن برای آرتور گریه کردم ❤️❤️

اینم یه زمانی خیلی تو بورس بود. سمفونیشو یبار خوندم تو نوجونی بنظرم خوب بود

موقعی ک من راهنمایی بودم کتاب های تو,تویی مد شده بود.من دو جلدشو کادو تولد گرفتم.

عاقبت هجوم ناگهان عشق,فتح می کند پایتخت درد را..
دقیقا..من اول کتابای شریعتی رو گرفتم بخونم..ولی اصن خوشم نیومد هنوز دارن خاک میخورن.یا کتاب بوف کور ...

بزن تو نت نقدش میاد تمام اون آدمای توی بوف کور نمادن اون دختر نیلوفر ب دست اون پیرمرد نمیده تو عکس اینا همه نمادن باید بشینی تحلیلاشو بخونی عاشقش میشی

یه شهر که یهو همه به یه علت ناشناخته یکی یکی کور میشن و اتفاقاتی که براشون میفته و یهو خوب میش ...

کوری و کلا ژوزه ساراماگو خیلی اگزجره س من سبکشو دوس ندارم 

😄😄😄همش فحشه"اونم فقط میخواست اب کمرشو تو دل من خالی کنه" من اینو از کتابخونه گرفته بودم یکی زیر ا ...

آره ولی خیلی جالب و عامیانه نوشته و من از مکالمات بین آدماش خوشم اومد و قلم جذابش