2733
2734
عنوان

اسم من تو گوشی شوشوم،خییییییلی خاصـــــه.... بیاید بگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40037 بازدید | 575 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کووووو نوک تاج ؟؟؟ 

ایناهاش

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
این رو شوخی میگی دیگه؟؟؟

نه بخدا 

جدی میگم   

برا همین ناراحت نیستم!  چون اون شب حس خوبی داشتم 

همه هم میگفتن خوشگل شدی  

ولی شک ندارم  بدبختا  الکی میگفتن   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2740

شما هم بزن شوهر خانم شیرزاد......

این خودش بدترین تحقیره

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
هر وقت به مسخره به شوهرم میگم شوشو اونم برمیگرده به من میگه زو زو این جدیده یاد بگیرید بجای زن &nbs ...

😂😂😂خیلی ایده خوبی بود 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
واییییییی لنتی😂😂😂😂😂دس و پنجش طلااااااا واسه منم پیش اومده بزارم؟؟؟؟😂😂😂😂

بذارررررر

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
تایپک زدی واسه شنیون خخخخخ   نمیری تو😂😂😂  شنگولی امشب 😂 😂 😂 خیلی باحالی کلی خ ...

آره   فردا کلاس ندارم  

وگرنه الآن خواب بودم   

2706