2733
2739
عنوان

اسم من تو گوشی شوشوم،خییییییلی خاصـــــه.... بیاید بگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40037 بازدید | 575 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا روحم شاد شد اسی ....بترکه ارایشگرت 

ایشالا ایشالا   

تازه با چ اعتماد ب نفشی  با این مو ها و آرایش زشت    همون شب   عکس هم با نامزدم گرفتم  زدم رو شاسی   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
بيچاره اول. وقت كه كور شد بعد پولت😶

وای 

خودم دارم میترکم 

وقتی رفتم تو ماشین نشستم   از بس زشت شده بودم  نامزدم نگاهمم نکرد   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2740

اسی من نفهمیدم کدوم تویی🤔

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
استارتر حالا واقعا خودتي؟ من همين ساعت پاشم موهامو درست كنم ازين قشنگتر ميشه،نگو كه ارايشگرت زندس🤨

زندس   

من شماره ش ندارم

به خواهرشوهرم گفتم  شماره شو بده  عکسه رو براش بفرستم   گفت ولش کن بعد چند ماه   

الکی مثلا خواستم روحیه بدم بهت 😅

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب